GRYBUKAI Lipdukai ant sienų
Padidinti
GRYBUKAI <br>Lipdukai ant sienų
GRYBUKAI <br>Lipdukai ant sienų
14.90 €
GRYBUKAI
Lipdukai ant sienų

Lipdukai "Grybukai"

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm x 70 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 100 cm X 60 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio bei aukščio)

Lipdukai - unikalus būdas papuošti pabodusias vaiko kambario sienas! Grybukai po lietaus auga ne tik miške, tačiau ir vaiko kambaryje! Kartu su grybukais apgyvendinkite ir dvi žavias žirafėles, kurios gali tapti geriausiomis vaiko draugėmis. Jeigu mažylis jau seniai svajoja apie nuosavą gyvūnėlį, tačiau bijote, kad Jums teks jį prižiūrėti - lipdukai ant sienų žirafėlės su grybukais gali tapti geriausiais Jūsų vaiko draugais.

Kuo daugiau vaikas bendrauja - tuo labiau žirafiukai bei grybai auga. Sienų lipdukai - tai ne tik interjero puošmena, tačiau ir vaiko draugai!

Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2017