BURBULAI IR SNAIGĖSKalėdinė langų dekoracija
Padidinti
BURBULAI IR SNAIGĖS<BR>Kalėdinė langų dekoracija
39.00 € 27.00 €
BURBULAI IR SNAIGĖS
Kalėdinė langų dekoracija

Kalėdinė langų dekoracija „Burbulai ir snaigės“

Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.

Lipdukų matmenys:

Didžiausias burbulas - 30 cm skersmens, mažesni - 21 cm, didelės snaigės - 16 cm.

Sukate galvą, kaip greitai ir gražiai papuošti biuro langus, parduotuvės vitrinas švenčių proga? Kalėdinis lipdukas „Burbulai ir snaigės“ gali būti klijuojamas ant įvairių paviršių - sienų, baldų, langų, vitrinų. Privalumas šių lipdukų tas, kad šventėms pasibaigus lengvai juos pašalinsite ir galėsite pakeisti naujais.

Pasitikite šventes be didelių rūpesčių, puošdami namų ar įstaigų langus kalėdiniais dekoraciniais lipdukais, kurie kasdien džiugins akis!

Baltos spalvos lipdukas gali būti klijuojamas ant įvairių paviršių, o užklijavus ant lango gražiai atrodys žvelgiant iš abiejų pusių. 

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.

  • Lengvai pašalinamas.

  • Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

  • Klijuojant lipduką privaloma: gera nuotaika, kantrybė bei kruopštumas.

  • Lipdukas pagamintas iš aukščiausios kokybės matinio vinilo, ypač plonas, suteikia tapymo ant sienos efektą, be kraštelių.

Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  24 val.

3. Lipduką sudaro: ant pagrindo priklijuotas lipdukas ir perkėlimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami pridėtą lipduko klijavimo instrukciją.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018