NYKŠTUKAIKalėdinės sienų dekoracijos - lipdukai
Padidinti
15.90 € 11.90 €
NYKŠTUKAI
Kalėdinės sienų dekoracijos - lipdukai

Kalėdinės sienų dekoracijos - lipdukai „Nykštukai“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.

Kalėdų laukimas ir pasiruošimas joms - ypatingas metas, kurio ypač laukia vaikai. Sienų lipdukas „Nykštukas“ - nesudėtingas ir greitas būdas papuošti namus. Sukurkite jaukią šventinę nuotaiką užklijuodami lipduką svetainėje arba vaiko kambaryje, o vėliau lengvai pašalinkite lipduką ir pakeiskite jį kitu.

Kalėdinis sienų lipdukas - miela dekoracija darželiams, mokykloms, vaikų kambariams. Puiki išeitis, kai reikia greitai papuošti patalpas švenčių proga!

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
  • Lipduko detalės yra ant permatomo pagrindo, todėl gražiai atrodys ant bet kokios spalvos sienų.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

 

Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  
2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.
3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018