Apmokėjimo būdai

Už  užsakytas prekes Lipdukai.eu galite atsiskaityti:

  • Mokėjimai.lt sistemoje.
  • Per tarptautinę atsiskaitymo sistemą “PayPal”.
  • Išankstiniu pavedimu per banką.

 

  1. Atsiskaitymas Mokėjimai.lt sistema

Jei pasirinkote mokėjimą per e-banką (www.mokėjimai.lt):

apmokėjimą atliksite paskutiniame pirkimo etape, po to kai patvirtinsite užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo automatiškai pateksite į Jūsų pasirinkto banko sistemą. Įveskite savo identifikavimo kodą, slaptažodžius ir patvirtinkite paruoštą mokėjimo pavedimą.

 

  1. Atsiskaitymas PayPal mokėjimo sistema

Tai – atsiskaitymas, naudojantis populiariausia internetinių mokėjimų sistema pasaulyje PayPal. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, paskutiniame elektroninės parduotuvės Lipdukai.eu pirkimo žingsnyje, Jums bus pateikta nuoroda į PayPal mokėjimo sistemą. Tuomet Jums beliks prisijungti ir apmokėti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimo formą. Atsiskaitant šiuo būdu pinigai į mūsų sąskaitą patenka iš karto po operacijos, jei neiškyla nenumatytų, nuo mūsų nepriklausančių veiksnių.

Svarbu: pasirinkus šį apmokėjimo būdą prekes siųsime tik „PayPal“ paskyros savininkui ir tik „PayPal“ paskyroje nurodytu adresu. Taip pat dėl PayPal taikomo euro kurso gali kisti prekės suma - prašome ją pasitikrinti.

 

       3.   Išankstinis pavedimas

Jei pasirinkote mokėjimą banko pavedimu:

- po užsakymo patvirtinimo perveskite pinigus įprastu banko pavedimu į mūsų sąskaitą. Ją apmokėti turite per 3 dienas. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama. Pasirinkus šį mokėjimą būdą užsakymą imame vykdyti tik gavę Jūsų apmokėjimą.

 

BANKO REKVIZITAI:

Gavėjas:  Rasa Bieliauskaitė

A/s.: LT 337300010100813987

Bankas: „Swedbank“, AB

Banko kodas:  73000

Mokėjimo paskirtis: Užsakymo Nr ... (įrašykite savo).

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021