D.U.K

Kokią informaciją patartumėt užrašyti ant VARDO lipdukų?

Dažniausiai ant VARDO lipdukų užrašoma: ♦Vardas ♦ Vardas ir Pavardė ♦ Vardas ir (arba) Pavardė ir telefono numris ♦ Vardas ir (arba) Pavardė ir el. pašto adresas ♦ Vardas ir (arba) Pavardė ir klasė, grupė, ugdymo įstaigos pavadinimas…

Jei turite 2 berniukus ar 2 mergaites galite užrašyti tik Pavardę. Galbūt vaikučiai dalinasi rūbeliais ar vyresnysis vaikais išaugęs atiduos jaunėliui.

Ar galima drabužių VARDO etiketes prisiūti?

Taip, galima ir prisiūti, VARDO etiketės pakankamai plonos.

Ar tikrai drabužių VARDO etiketės nenusiskalbia, nenusitrina?

Tikrai TAIP, nenusiskalbia ir nenusitrina užrašai. Priklijuokite drabužių VARDO etiketes naudodamiesi  instrukcija ir galite drąsiai skalbti skalbimo mašinose ar džiovyklėse indaplovėse.

Ar galima užrašyti žodį iš daugiau simbolių nei leidžiama?

Taip, žinoma! Pasistengsiu atspausdinti visą pageidaujamą informaciją, tik nepamirškite pažymėti prie “Pastabų”. Kad tilptų visas pageidaujamas užrašas, šriftas gali būti mažesnis.

Ar galėčiau daiktams skirtus VARDO lipdukus naudoti avalynei žymėti?

Taip, šie VARDO lipdukai puikiai prilips ir prie avalynės, tačiau geriau klijuoti juos viduje iš šono.

Avalynei žymėti turime specialius VARDO lipdukus , su jais pridedama ir apsauginė plevelė, kad lipduko užrašas nenusitrintų. Šie lipdukai yra pėdutės formos (kairė ir dešinė). Mažyliai lengviau atskirs ant kurios kojytės kuris batelis tinka.

Per kiek laiko pristatysite prekes?

Prekės dažniausiai yra išsiunčiamos per 24 val. nuo pinigų gavimo momento. Per 1-3 darbo dienas prekės turėtų būti pristatytos Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ir per 5-7 dienas Europos Sąjugos valstybese. Jei pageidaujate siuntos skubiai, galite užsisakyti siuntos pristatymą per kurjerių tarnybą. (tik Lietuvoje).

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021