Prekių pristatymas

Prašome atkreipti dėmesį, jei prie lipduko aprašymo parašyta, kad lipdukas gaminamas 3 - 6 d.d, tiek dienų ilgės ir pristatymo terminas.

  • Pristatymo būdas “Atsiimsiu pats”

NEMOKAMAS (Kaune)

 Prekes galite atsiimti patys - surinkę prekių užsakymą, pasirinkite pristatymo būdą "Atsiimsiu pats". Šiuo atveju - informuosime klientą asmeniškai, kada galima atsiimti prekes (1 - 3 darbo dienos) po apmokėjimo, jei prie aprašymo neparašytas lipduko gaminimo terminas.

  • Prekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių

Prekių pristatymas Lietuvoje – 2.00 EUR !

Siunta su prekėmis į artimiausią pašto skyrių atkeliaus per 2 - 5 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo. Išimtiniai atvejais siuntimas gali užtrukti iki 5 -6  darbo dienų šventiniais laikotarpiais.

Kai siunta bus Jūsų artimiausiame pašto skyriuje, pašto darbuotojas Jūsų adresu paliks apie tai informuojantį pranešimą. Vykdami į pašto skyrių atsiimti siuntos, nepamirškite minėto pranešimo ir asmens tapatybę liudijančio dokumento.

Visi siuntiniai yra registruojami, kiekvienai siuntai suteikiant unikalų jos registracijos kodą, pagal kurį galėsite nustatyti kur yra jūsų siuntinys. Šį kodą mes jums atsiunčiame elektroniniu paštu, kurį nurodėte užsakymo metu. Siuntos būseną galite sekti čia.

Pastaba. Siuntas, kurios yra lengvos, pašto darbuotojai gali, bet neprivalo pristatyti į Jūsų namus asmeniškai. Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant Kuršių Neriją.

  • Prekių pristatymas į LP express paštomatą. 

Paslaugos kaina - 2,5 EUR

  • Prekes per 1-2 d.d. pristatysime į Jūsų pasirinktą terminalą. Apie pristatytą prekę būsite informuoti SMS žinute.Terminalų  vietas ir darbo laikus galite pasitikslinti čia.
  • Prekių pristatymas per kurjerį į namus ar kitu adresu

Paslaugos kaina - 3.50 EUR

Užsakymas bus pristatytas per 1 - 3 darbo dienas nuo visiško Jūsų užsakymo apmokėjimo. Prekių pristatymo dieną LP EXPRESS kurjeris susisiekia telefonu su užsakymo gavėju pasitikslinti dėl siuntinio įteikimo laiko.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENIO ŠALIS

  • Prekių pristatymas į artimiausią pašto skyrių

 Užsakymai į Europos Sąjungos šalis siunčiami paštu, kaip tarptautinė registruotoji pirmenybinė pašto siunta. Pristatymo terminas 5-10 dienų.

Paslaugos kaina

  • Užsakymo siuntimo kaina į Europos Sąjungos šalis - 4.00 EUR
 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021