Lipdukai.eu
Your Cart

Kalėdiniai lipdukai

Kalėdiniai sienų lipdukai

Kalėdiniai sienų lipdukai – Kalėdiniai dekoravimo lipdukai tiks namų, laiptinių ar viešų erdvių dekoravimui. Paprastas ir laikinas būdas papuošti namus. Jei ieškote idėjos kaip papuošti namus Kalėdoms, siūlome kitokį sprendimą! Greitai užklijuojami, lengvai nuimami – nepalieka klijų žymių ant sienų ir stiklų, tad galite drąsiai puošti sienas, langus, stiklines pertvaras.

Kalėdos – didžiausia, gražiausia ir laukiamiausia metų šventė. Jeigu norite, kad ne tik širdyse, tačiau ir namuose atsispindėtų Kalėdų ilgesys ir džiaugsmas – siūlome pasiruošti iš anksto. Kalėdiniai lipdukai, kurie suteiks jaukumo, unikalumo bei šventiškumo įspūdį atnaujins Jūsų namų interjerą akimirksniu!

Praktiška dovana sau ir savo šeimai - šventiškai papuošti namai.

Advento kalendoriaus lipdukai  dovanėlėms pakuoti.


 

Manufacturer: Kinija Model: 311
Sienų lipdukai / dekoracijos - „Kalėdiniai vokeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 33 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse ir savo namuose.  Puošiame savo namus, kad..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 392
Šventinė langų / vitrinų dekoracija- „Eglė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipdukų matmenys:Eglė  73 cm, atitinkamai burbulai  - 22 cm ir 14 cm        100 cm             ..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 455
Kalėdinė dekoracija langams „Linkėjimų eglutė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipduko dydį galite pasirinkti, atkreipkite dėmesį, kad didesnis matmuo - lipduko aukštis. Artėjant šventėms daugelis sukame galvą, kaip greitai, nebrangiai, bet įspūdingai papuošti namų/biur..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 456
Kalėdinė langų dekoracija „Burbulai ir snaigės“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipdukų matmenys:Didžiausias burbulas - 30 cm skersmens, mažesni - 21 cm, didelės snaigės - 16 cm.Sukate galvą, kaip greitai ir gražiai papuošti biuro langus, parduotuvės vitrinas švenčių proga?..
39,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 853
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuotiLipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplekte 12 vnt.Lipduko skersmuo 4,5 cmKalėdiniai lipdukai „Linksmų švenčių“ – patogus būdas kalėdinėms dovanoms pakuoti. Iš karto su šiltu palinkėjimu!Kalėdiniai lipdukai gali būti klijuojai i ant įvairių paviršių, į..
5,90€
Manufacturer: Kinija Model: 912
Kalėdiniai sienų lipdukaiPakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 136 cm X 79 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošiame sa..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 913
Kalėdinės dekoracijs  - lipdukaiPakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 144 cm X 82 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir ..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 914
Kalėdiniai lipdukai - „Eglutės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 144 cm X 82 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras ..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 945
Kalėdiniai lipdukai pardavėjams klijuoti ant siuntųLipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplekte 12 vnt.Lipduko skersmuo 5 cmNet ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį. Kalėdos – puiki proga pradžiuginti pirkėjus, palinkėti linksmų švenčių ar padėkoti.Kalėdiniai lipdukai ant siuntų su pa..
5,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 946
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuotiLipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplekte 12 vnt.Lipduko skersmuo 6 cmKalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti – greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Ant lipduko galite įrašyti vardą ar palinkėjimą!Puikiai tiks klijuoti ant dėžučių, maišelių, v..
5,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1086
Advento kalendoriaus lipdukai dovanoms pakuotiLipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplekte 25 vnt. Lipduko skersmuo 6 cmAdvento laikotarpiu norisi dalintis šiluma, gėriu bei dovanomis. Šie šmaikštūs advento kalendoriaus lipdukai puikiai papuoš Jūsų kurtas ir pakuotas dovanėles, kurios atrodys s..
8,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1087
Stilingi advento kalendoriaus lipdukai dovanoms pakuotiLipdukai bus pagaminami per 2–5 d. d.Komplekte 25 vnt.Lipduko skersmuo 4 cm Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, kol laukiame didžiųjų metų švenčių. Vieni dažnai renkasi advento kalendorių šokoladinių saldainių pavidalu, o kiti –..
6,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (viso puslapių - 2)