Lipdukai.eu
Your Cart

Gamta

Sienų lipdukai gamta namų interjerui

Ieškote idėjos kaip pagyvinti namų interjerą? Sienų lipdukai su gamtos motyvais yra išskirtinė dekoravimo priemonė bei originali dovanų idėja. Lipdukai medžiai, gėlės, gyvūnai, drugeliai – modernus ir išskirtinis interjero sprendimas Jūsų namams. Jei prastas oras trukdo mėgautis gamta, atsineškite ją į savo namus ir nustebinkite kitus savo išskirtiniu sienų dizainu! Sienų lipdukai ne tik pagyvina interjerą, tačiau ir paslepia įvairius įtrūkimus, sienų nešvarumus!

Interjero lipdukai su gamtos vaizdiniais gali būti pritaikomi ir vaikų kambariui. Vaikiški lipdukai padeda mažiesiems pažinti gamtą bei tampa spalvinga sienų dekoracija.

Gamtos motyvai ant sienų – būdas greitai ir pigiau atnaujinti nuobodžias namų sienas.

Interjero lipdukai lengvai klijuojami ir lengai nuimami, negadina sienų.

Unikalus dizainas, aukštos kokybės medžiagos, interjero lipdukai internetu gera kaina - visa tai rasite Lipdukai.eu


Manufacturer: Kinija Model: 223
Sienų lipdukas „Prisiminimų medis“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 170 cmInterjero lipdukas „Prisiminimų medis“ puiki svetainės ar prieškambario puošmena. Siekiant kambaryje sukurti jaukią aplinką, nebūtinos didelės inve..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 242
Sienų lipdukas „Rožiniais žiedais žydintis medis“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 150 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų dekoracija „Rožiniais žiedais žydintis medis“ be didelių pastangų ir investi..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 260
Sienų lipdukai 3D drugeliai „Lengvumas“Į komplektą įeina: 18 vnt. drugelių7 vnt. –  apie 6,7 cm X 5,5 cm;11 vnt. – apie 5,3 cm X 4 cmPakuotės dydis: 21 cm X 29,7 cmSienų lipdukai 3D drugeliai „Lengvumas“ – puikus sprendimas jei panorote atsinaujinti namus! Tai lipdukai, kurie tiks virtuvėj..
5,99€
Manufacturer: Kinija Model: 261
Sienų lipdukai „Gėlė hortenzija“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 100 cm X 62 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Interjero lipdukas „Gėlė hortenzija“ – be didelių pastangų ir investicijų kambariui suteiks švelnumo. Gėlė atrodo..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 265
Sienų lipdukai „Kačiukai“ Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSienų lipdukai „Kačiukai“ – gali būti puiki dovana tiems, kurie myli gyvūnus, o ypač, kates! Šie interjero lipdukai sukurs mielą ir jaukią atmosferą namuose. Tai puikus pasirinkimas vaiko kambariui, nes tai b..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 278
Sienų lipdukas „Didelis medis su nuotraukų rėmeliais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 216 cm X 160 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Sienų lipdukas „Didelis medis su nuotraukų rėmeliais“ – ..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 294
Sienų lipdukas „Medis ir paukšteliai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Sienų lipdukas „Medis ir paukšteliai“ atnaujins Jūsų namus, skleisdamas savo stiprybę ir ramybę. Tai – gyvybės ir tvirtumo šaltinis žemėje, kuris suteikia prieglobstį ir pavėsį žmonėms ir paukšteliams, stebina s..
38,00€
Manufacturer: Kinija Model: 298
Sienų lipdukas „Žydinti šaka“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 80 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų lipdukas „Žydinti šaka“ – atneš į Jūsų erdves pavasarį ir šilumos bei švelnumo jausmą. Kurkite origina..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 313
Vinilinis sienų lipdukas „Pienės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas skaičius yra ilgiausios pienės aukštis, mažesnis nurodo preliminarų pienių plotį.Stilingas interjero lipdukas „Pienės“ – pagamintas iš aukštos kokybės matinio vinilo, tad ant sienos atrodys ly..
29,90€
Manufacturer: Kinija Model: 332
Sienų lipdukas „Prisiminimų medis“ (rudas)Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 170 cmInterjero lipdukas „Prisiminimų medis“ – namams suteiks jaukumo ir šilumos. Stilingas interjero lipdukas saugos Jūsų gražiausias akimi..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 351
Sienų lipdukas „Šeimos medis“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Sienos lipdukas „Šeimos medis“ atnaujins Jūsų namus, įneš tvirtumo jausmą, o prie lipduko priderinti šilti ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo ir šilumos Jūsų namams ir širdims. Nepamirškite pasirinkti norimą lipduko..
46,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 360
Sienų lipdukai „Grakštumas“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Grakštumas“ – išryškins net ir labai pabodusias, o gal net kiek niūrias sienas. Kuo daugiau ryškių spalvų, tuo namuose gyvenantys žmonės jausis pozityviau! K..
19,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 49 (viso puslapių - 5)