Lipdukai.eu
Your Cart

Medžiai

Sienų lipdukai medžiai – unikali namų interjero detalė

Jeigu ieškote išskirtinės namų dekoravimo idėjos, sienų lipdukais medis gali tapti modernia ir kūrybiška interjero detale. Medis ant sienos gali pagyvinti nuobodžias namų sienas bei sumoderninti bendrą kambario kompoziciją.

Gražūs medžių lipdukai – puiki vaikų kambario dekoravimo idėja. 

Lipdukas šeimos medis gali tapti originalia dovanų idėja tėvams ar seneliams. Čia visa šeima galės komponuoti giminaičių nuotraukas, vardus ir pan. Tokiu būdų medis ant sienos taps unikaliausia ir vertingiausia interjero detale Jūsų namuose. 

Sienų lipdukai medžiai yra puikus būdas ne tik atnaujinti namų interjerą, bet taip pat įtraukti vaikus į kūrybinę veiklą kartu su visa šeima! Inerjero lipdukai - medžiai internetu  pigiai!


Manufacturer: Kinija Model: 223
Sienų lipdukas „Prisiminimų medis“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 170 cmInterjero lipdukas „Prisiminimų medis“ puiki svetainės ar prieškambario puošmena. Siekiant kambaryje sukurti jaukią aplinką, nebūtinos didelės inve..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 242
Sienų lipdukas „Rožiniais žiedais žydintis medis“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 150 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų dekoracija „Rožiniais žiedais žydintis medis“ be didelių pastangų ir investi..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 278
Sienų lipdukas „Didelis medis su nuotraukų rėmeliais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 216 cm X 160 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Sienų lipdukas „Didelis medis su nuotraukų rėmeliais“ – ..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 279
Interjero lipdukas „Didelis medis su nuotraukų rėmeliais ir paukšteliais“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 230 cm X 170 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Sienų lipdukas „Didelis medis su nuotrauk..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 294
Sienų lipdukas „Medis ir paukšteliai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Sienų lipdukas „Medis ir paukšteliai“ atnaujins Jūsų namus, skleisdamas savo stiprybę ir ramybę. Tai – gyvybės ir tvirtumo šaltinis žemėje, kuris suteikia prieglobstį ir pavėsį žmonėms ir paukšteliams, stebina s..
38,00€
Manufacturer: Kinija Model: 298
Sienų lipdukas „Žydinti šaka“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 80 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų lipdukas „Žydinti šaka“ – atneš į Jūsų erdves pavasarį ir šilumos bei švelnumo jausmą. Kurkite origina..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 332
Sienų lipdukas „Prisiminimų medis“ (rudas)Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 170 cmInterjero lipdukas „Prisiminimų medis“ – namams suteiks jaukumo ir šilumos. Stilingas interjero lipdukas saugos Jūsų gražiausias akimi..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 351
Sienų lipdukas „Šeimos medis“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Sienos lipdukas „Šeimos medis“ atnaujins Jūsų namus, įneš tvirtumo jausmą, o prie lipduko priderinti šilti ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo ir šilumos Jūsų namams ir širdims. Nepamirškite pasirinkti norimą lipduko..
46,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 420
Sienų lipdukas „Medis su rėmeliais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko plotis, mažesnis – aukštis.Interjero lipdukas „Medis su rėmeliais“ tiks vaikų kambariui, svetainei, prieškambariui. Siekiant kambaryje sukurti jaukią aplinką, nebūtinos didel..
49,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 496
Sienų lipdukai „Beržai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko preliminarus plotis. Suklijuoti ant sienos galima didesniais tarpais. Galime pagaminti papildomų medžių kamienų, jeigu yra poreikis.Išmatavimai:317 cm X 250 cm 343 cm X 270 cmSienų..
99,00€
Manufacturer: Kinija Model: 660
Interjero lipdukas „Spalvotas medis su rėmeliais“Sienų lipdukas „Spalvotas medis su nuotraukų rėmeliais“ – tiems, kurie nori dekoruoti savo sienas nuostabiais atsiminimais, kurie parodys, kokia graži ir laiminga yra Jūsų šeima. Rėmeliuose galėsite įamžinti savo nuotraukas ir taip sutei..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 756
Sienų lipdukas „Medis su žaliais lapeliais“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 150 cm X 130 cmSienos lipdukas „Medis su žaliais lapeliais“ padės Jums lengvai ir greitai atnaujinti pabodusias ir niūriomis tapusias namų ar darbo vietos sie..
19,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)