Lipdukai.eu
Your Cart

Gėlės

Sienų lipdukai gėlės modernus interjero sprendimas

Ieškote būdų kaip stilingai atnaujinti kambarį? Interjero lipdukai gėlės yra moderni ir išskirtinė sienų dekoravimo idėja Jūsų namams, biurui ar vaikų kambariui. Įvairiaspalvės, skirtingų dizainų gėlės su tekstu ar be jo, sukurs jaukią ir romantišką atmosferą. 

Dekoraciniai lipdukai gėlytės yra ypatingai tinkami vaikų kambariui. Šios interjero detalės pagyvina nuobodžias sienas bei suteikia joms unikalumo. 

Sienų lipdukai gėlės gali padėti Jūsų mėgstamiausias gėles įkomponuoti į namų interjerą. Lipdukai rožės, pienės, tulpės gali tapti ryškiausia interjero dekoracija. 

Tegul Jūsų namuose ištisus metus žydi gėlės! Interjero lipdukų klijavimo instrukcija pridedama.


Manufacturer: Kinija Model: 921
Sienų lipdukai „Atogrąžos“Pakuotėje lipdukai suklijuoti lapo: 90 cm X 60 cmSienų lipdukai „Atogrąžos“ – stilingas sprendimas atnaujinti erdvių interjerą. Augalų motyvai interjere jau ne pirmus metus kuria namų jaukumą. Interjero lipduko pagalba atnaujinsite norimą erdvę vos per kelias m..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 867
Sienų lipdukai „Bijūnų žiedai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  40 cm X 60 cmDidžiausias žiedas – 15 cm X 16 cm, mažiausias – 9 cm X  9cmSienų lipdukai „Bijūnų žiedai“ puikiai papuoš jūsų kambario, biuro ar grožio salono sienas. Tai puiki interjero detalė, ypač mote..
15,90€
Manufacturer: Kinija Model: 261
Sienų lipdukai „Gėlė hortenzija“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 100 cm X 62 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Interjero lipdukas „Gėlė hortenzija“ – be didelių pastangų ir investicijų kambariui suteiks švelnumo. Gėlė atrodo..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 275
Interjero dekoras – sienų lipdukas „Gėlės ir drugeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm.Suklijuoti ant sienos užima apie 76 cm X 150 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Stil..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 435
Sienų lipdukai „Gėlių ornamentai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko – ilgis, mažesnis matmuo – aukštis.Sienų lipdukai internetu – patogus, greitas ir pigus būdas atnaujinti namus. Atnaujinkite namų erdves neišeidami iš namų. Gėlių ..
26,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 360
Sienų lipdukai „Grakštumas“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Grakštumas“ – išryškins net ir labai pabodusias, o gal net kiek niūrias sienas. Kuo daugiau ryškių spalvų, tuo namuose gyvenantys žmonės jausis pozityviau! K..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 400
Sienų lipdukai „Hortenzija“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko aukštis.Sienų lipdukai „Hortenzija“ – papuoš ir pagyvins namų ar darbovietės interjerą. Pasirinkite norimą lipduko dydį ir spalvą ir pritaikykite prie savo interjero. Tai greitas ir p..
18,90€
Manufacturer: Lilipinso Model: S1383
Sienų lipdukai „Naminiai augalai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 27,9 cm X 42 cmNorite atnaujinti mergaitės kambarį, svetainę, virtuvę arba prieškambarį? Mielos gėlytės, drugeliai – žavi puošmena ir daugiau jaukumo Jūsų namams.Sienų lipdukai „Naminiai augalai“ taip pat gali būti ..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 650
Sienų lipdukai „Orchidėja“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 153 cm X 215 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Orchidėjos – nuostabaus grožio gėlės, kurios gali žydėti ant Jūsų namų sienos ištisus metus! Kurkite originalų..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 761
Vinilinis sienų lipdukas „Pienė su žodžiais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas matmuo yra ilgiausios pienės aukštis, kitas matmuo nurodo preliminarų plotį.Interjero lipdukas „Pienė su žodžiais“ – atnaujins norimas erdves, suteiks jaukumo ir harmonijos jausmą.Kurkite o..
59,90€
PIENĖS PŪKAI Sienų lipdukai PIENĖS PŪKAI Sienų lipdukai
Neturime
Manufacturer: Kinija Model: 505
Sienų lipdukai „Pienės pūkai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cm Suklijuoti ant sienos užima apie 91 cm X 117 cm (išdėstyti galima pageidaujamo pločio).Sienų lipdukas svetainei, miegamajam, mergaitės kambariui arba kitam kambariui, kur sugalvosite! Pakeiskite namų ..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 659
Sienų lipdukai „Pienės pūkai su drugeliais“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 165 cm X 130 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Gamtos elem..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (viso puslapių - 3)