Lipdukai.eu
Your Cart

Gėlės

Sienų lipdukai gėlės modernus interjero sprendimas

Ieškote būdų kaip stilingai atnaujinti kambarį? Interjero lipdukai gėlės yra moderni ir išskirtinė sienų dekoravimo idėja Jūsų namams, biurui ar vaikų kambariui. Įvairiaspalvės, skirtingų dizainų gėlės su tekstu ar be jo, sukurs jaukią ir romantišką atmosferą. 

Dekoraciniai lipdukai gėlytės yra ypatingai tinkami vaikų kambariui. Šios interjero detalės pagyvina nuobodžias sienas bei suteikia joms unikalumo. 

Sienų lipdukai gėlės gali padėti Jūsų mėgstamiausias gėles įkomponuoti į namų interjerą. Lipdukai rožės, pienės, tulpės gali tapti ryškiausia interjero dekoracija. 

Tegul Jūsų namuose ištisus metus žydi gėlės! Interjero lipdukų klijavimo instrukcija pridedama.


Manufacturer: Kinija Model: 261
Sienų lipdukai „Gėlė hortenzija“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 100 cm X 62 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Interjero lipdukas „Gėlė hortenzija“ – be didelių pastangų ir investicijų kambariui suteiks švelnumo. Gėlė atrodo..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 275
Interjero dekoras – sienų lipdukas „Gėlės ir drugeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm.Suklijuoti ant sienos užima apie 76 cm X 150 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Stil..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 298
Sienų lipdukas „Žydinti šaka“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 120 cm X 80 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų lipdukas „Žydinti šaka“ – atneš į Jūsų erdves pavasarį ir šilumos bei švelnumo jausmą. Kurkite origina..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 302
Dekoravimo lipdukai „Pienės pūkai su fėjomis“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 150 cm X 180 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio)Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Norite atnaujin..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 313
Vinilinis sienų lipdukas „Pienės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas skaičius yra ilgiausios pienės aukštis, mažesnis nurodo preliminarų pienių plotį.Stilingas interjero lipdukas „Pienės“ – pagamintas iš aukštos kokybės matinio vinilo, tad ant sienos atrodys ly..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 360
Sienų lipdukai „Grakštumas“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Grakštumas“ – išryškins net ir labai pabodusias, o gal net kiek niūrias sienas. Kuo daugiau ryškių spalvų, tuo namuose gyvenantys žmonės jausis pozityviau! K..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 364
Sienų lipdukai „Pienės su drugeliais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis nurodytas matmuo yra ilgiausios pienės aukštis, kitas matmuo nurodo preliminarų plotį.Sienų lipdukai „Pienės su drugeliais“ – puiki dekoro detalė kambaryje, biure ar kitose patalpose. Interjero lipdukai ..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 400
Sienų lipdukai „Hortenzija“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko aukštis.Sienų lipdukai „Hortenzija“ – papuoš ir pagyvins namų ar darbovietės interjerą. Pasirinkite norimą lipduko dydį ir spalvą ir pritaikykite prie savo interjero. Tai greitas ir p..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 435
Sienų lipdukai „Gėlių ornamentai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko – ilgis, mažesnis matmuo – aukštis.Sienų lipdukai internetu – patogus, greitas ir pigus būdas atnaujinti namus. Atnaujinkite namų erdves neišeidami iš namų. Gėlių ..
26,90€
Manufacturer: Kinija Model: 650
Sienų lipdukai „Orchidėja“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 153 cm X 215 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Orchidėjos – nuostabaus grožio gėlės, kurios gali žydėti ant Jūsų namų sienos ištisus metus! Kurkite originalų..
16,90€
Manufacturer: Kinija Model: 651
Sienų lipdukai „Tulpės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 152 cm X 119 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio ir aukščio).Sienų lipdukai „Tulpės“ – stilinga dekoro detalė mergaitės kambaryje, svetainėje ar darbo vietoje. Inter..
19,90€
Manufacturer: Kinija Model: 752
Sienų lipdukai „Rožės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmVienos gražiausių ir populiariausių gėlių – Rožės, gali žydėti ant Jūsų namų, biuro ar grožio salono sienų. Šie kokybiški ir stilingi sienų lipdukai tikrai papuoš interjerą ir įneš spalvų į kartais niūrią kasdienybę. ..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 22 (viso puslapių - 2)