Straipsniai

Lipdukai ugdymo įstaigoms

Mokslo metams baigiantis, mokyklos, jau ruošiasi naujiems moklso metams. Dauguma mokyklų Rugsėjo 1-ąją pasitinka atsinaujinusios.

Skaityti

p.s. myliu tave...

Šv. Valentino diena – puiki proga nudžiuginti mylimąjį ar prisipažinti meilėje. Svarbiausia, kad Valentino dovana eitų iš širdies. Maža detalė ar įpatingi žodžiai reiškia daugiau nei brangios dovanos.

Skaityti

Naudingi patarimai renkantis sienų lipdukus

Lipdukas ant sienos – paprastas, greitas ir nebrangus būdas suteikti namams išskirtinumo, jaukumo bei pagyvinti namų, biuro, mokyklos ar vaikų darželio interjerą originaliais sprendimais.

Skaityti

Kaip originaliai dekoruoti vaiko kambarį

Sienų lipdukų pagalba galite nebrangiai, greitai, ir įdomiai atnaujinti vaiko kambarį. Jei vaikas neturi savo kambario - įrenkite ar dekoruokite jam skirtą kampelį, sieną ar vietą prie lovelės. Vaikui svarbu turėti savo erdvę ir tegul ji būna papuošta pagal jo norus.

Skaityti

Drugeliai interjere

Panorote atnaujinti namus – puiki išeitis lipdukai drugeliai. Tai namų dekoro lipdukai, kurie tiks virtuvėje, svetainėje, vaikų kambaryje, Provanso, klasikiniame ar moderniame interjere.Reikia tik išsirinkti kokių drugelių norite: 3D, spalvotų, juodai baltų, ar visų šių rūšių ir rasti jiems geriausią vietą.

Skaityti

Susipažinkime

Džiaugiuosi galėdama derinti vaikų auginimą ir darbą. Tiek vaikus, tiek darbą auginu su meile, tikiu, kad ir vaisiai bus skanūs. :)

Skaityti

Į stovyklą be streso

kaip pasirūpinti, kad vaikų daiktai, kuriuos jie vežasi į stovyklą nepasimestų. Juk jie taip dažnai ką nors pameta, neprisimena kur pasideda, o vasaros atostogų metu vaikų dėmesingumas dar susilpnėja.

Skaityti
 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021