Lipdukai.eu
Your Cart

Ūgio matuoklis / liniuotė

Sienų lipdukas ūgio matuoklis / liniuotė - praktiška vaiko kambario dekoracija

Ar pastebite kaip greitai auga vaikai? Jei norite nepraleisti nei vienos Jūsų mažylių pokyčių akimirkos, rinkitės sienų lipduką ūgio matuoklis / liniuotė

Negadinkite durų staktų ant jų įrėždami vaikų ūgį, lipdukas vaikams nepalieka jokių žymių bei yra greitai ir lengvai priklijuojamas. Tai ne tik praktiška interjero detalė, bet ir originali vaiko kambario dekoravimo idėja.

Vaikiški lipdukai ūgio matuoklis / liniuotė – išskirtinė krikštynų ar gimtadienio dovanų idėja.

Stebėti vaikų pokyčius dar niekada nebuvo taip smagu! 

Manufacturer: Kinija Model: 378
Ūgio matuoklis / liniuotė „Kaladėlės“Pakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis:  60 cm  X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 200cm X 160 cmNegadinkite durų staktų žymėdami, kaip auga Jūsų vaikai. Juk jų nesusuksite į ritinėlį ir neįdėsite į prisiminimų dėžutę..
23,90€
Manufacturer: Kinija Model: 429
Ūgio matuoklis / liniuotė - beždžionėlėŪgio matavimo skalė nuo 10 cm iki 180 cmPakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis:  60 cm  X 90 cmVaikai auga taip greitai! Negadinkite savo namų sienų žymėdami kiekvieną paaugtą centimetrą. Juk po remontų sienos/staktos uždažomo..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 444
Sienų lipdukas „Ūgio matuoklis - žirafa ir beždžionėlė“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 60 cm X 90 cm lapo.Suklijuoti ant sienos užima apie 100 cm X 180 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Matuoti ir matyti, kiek paaugo Jūsų vaikas - smagus užsiėmimas tiek vaikams, tiek tėvams. Pa..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 782
Ūgio matuoklis / liniuotė „Drambliukas”Ūgio matavimo skalė: nuo 70 cm iki 180 cmPakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmNegadinkite durų staktų žymėdami, kaip auga Jūsų vaikai. Juk jų nesusuksite į ritinėlį ir neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Tai galite padaryti įsigiję žaism..
18,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1101
Sienų lipdukas „Ūgio matuoklis - Namelis medyje“Ūgio matavimo skalė nuo 10 cm iki 180 cmPakuotėje yra 2 lipdukų lapai, kiekvieno lapo dydis:  60 cm  X 90 cmMatuoti ir matyti, kiek paaugo Jūsų vaikas - smagus užsiėmimas tiek vaikams, tiek tėvams. Papuoškite vaiko kambario sieną ..
24,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1104
Sienų lipdukas „Ūgio matuoklis - atrakcionai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant 50 cm X 70 cm lapo.Suklijuoti ant sienos užima apie 40 cm X 185 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Matuoti ir matyti, kiek paaugo Jūsų vaikas - smagus užsiėmimas tiek vaikams, tiek tėvams. Papuoškite va..
18,90€
KREPŠININKAS Ūgio matuoklė - lipdukas KREPŠININKAS Ūgio matuoklė - lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1156
Ūgio matuoklė - lipdukas „Krepšininkas“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d. d.Krepšininko ūgio matuoklė  yra populiarus pasirinkimas tėvams ir treneriams, kurie nori įkvėpti vaikus išlikti aktyviems ir sveikiems.  Jaunieji krepšininkai ypatingai dažnai  nori stebėti savo aug..
99,90€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)