Lipdukai.eu
Your Cart

Animaciniai herojai

Sienų lipdukai su animaciniais herojais vaikams

Vaikiški sienų lipdukai su animaciniais herojais tinka ne tik namams, bet ir darželio ar vaikų žaidimo kambario interjero atnaujinimui. Animaciniai filmai yra vienas pagrindinių dalykų augant. Jie leidžia vaikų vaizduotei pabėgti už šio pasaulio realybės ribų. Apsupkite savo vaikus jų mėgstamiausiais animaciniais herojais, peržvelgę mūsų lipdukų kolekciją. Esame tikri, kad čia rasite ką nors kiekvienam vaikui!

Sienų lipdukas su animaciniu veikėju gali būti originali dovana vaikui. Tegul mylimiausias vaiko herojus tampa jo geriausiu draugu! Juk drauge visada smagiau.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1063
Motyvuojantys lipdukai  - „MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais. ..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1064
Motyvuojantis sienų lipdukas - „MAŽASIS PRINCAS“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.Priva..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1065
Interjero lipdukas su fraze - „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais...
37,90€
Disney Mikės Pūkuotuko kolekcija Vaikiški lipukai 12 vnt.
Akcija Neturime
Manufacturer: Kinija Model: 264
Lipdukai su Disney personažais - 12 vnt.Pakuotės dydis: 20 cm X 6 cmŠis kolekcinių lipdukų rinkinukas -  visų vaikų mėgiamo Disnėjaus Mikės Pūkuotuko ir draugų nuotraukėlės rėmeliuose. Kiekvieno lipduko viduje yra mažas, judantis paveikslėlis, suteikiantis lipdukui žaismingumo bei išski..
1,49€ 1,79€
DVIESE SMAGIAU Draugiškumą skatinantis lipdukas DVIESE SMAGIAU Draugiškumą skatinantis lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1144
Draugiškumą skatinantis lipdukas - „Dviese smagiau“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Gyvenimo įgūdžių vaikus  lengiau mokyti vizualinėmis priemonėmis, juk taip įdomiau ir įsimintiniau.  Vaikų mėgiamas personažas Mikė Pūkuotukas  turi daug  „auksinių minčių“. Įtraukusis ..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1069
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KNYSLIUKAS“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pa..
37,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS Įkvepiantis sienų lipdukas MIKĖ PŪKUOTUKAS Įkvepiantis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1142
Įkvepiantis sienų lipdukas - „MIKĖ PŪKUOTUKAS“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Kiekvienam vaikui svarbu sulaukti palaikymo ir padrąsinimo. Motyvuojantis lipdukas su mylimu  personažu - Mike Pūkuotuku, primins vaikui Jūsų žodžius, net ir tada, kai jų negalėsite pasakyti. „Mikė Pūkuot..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1068
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS “Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.Kartais tuščiai si..
35,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS Interjero lipdukas vaikams MIKĖ PŪKUOTUKAS Interjero lipdukas vaikams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1145
„MIKĖ PŪKUOTUKAS“ – interjero lipdukas vaikamsSienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipdukai su pamokančiomis ir įkvepiančiomis mylimo personažo  mintimis fikuoja vaiko pasąmonėje gerąsias patirtis, augina  emocinį vaiko intelektą.  Mikė Pūkuotukas – moko pažinti ir pastebėti..
37,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1070
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KIŠKIS“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus ..
37,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS Prašyti pagalbos ne gėda MIKĖ PŪKUOTUKAS Prašyti pagalbos ne gėda
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1141
Mikė pūkuotukas  - prašyti pagalbos  NE GĖDASienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Dažnai tėvai ir pedagogai nori, kad vaikai būtų savarankiški, gebantys susitvarkyti su savo problemomis.  Pamirštama vaikus mokyti, kad prašyti pagalbos  - NE GĖDA. Edukacinis  lipdukas v..
49,90€
Manufacturer: Kinija Model: 1103
Sienų lipdukas „ Mikė Pūkuotukas su draugais “Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmNorite atnaujinti vaiko kambarį? Be didelių pastangų ir investicijų padaryti jį žaismingesnį ir linksmesnį? Puiki išeitis – sienų lipdukai Jūsų vaiko kambariui.Vaikai greitai auga, domi..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (viso puslapių - 2)