Lipdukai.eu
Your Cart

ANIMACINIAI herojai

Sienų lipdukai su animaciniais herojais

Vaikai greitai auga, domisi įvairiais dalykais, todėl tie patys paveikslėliai gali atsibosti, dažnai keičiasi ir mėgiami animaciniai herojai.  Pabodus sienų lipdukus lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais. Sienų lipdukas gali būti puiki dovana vaikui  lankytuvių ar gimtadienio proga.

Vaikiški sienų lipdukai su animaciniais herojais ne tik namams, bet ir darželio ar vaikų žaidimo kambario interjero atnaujinimui.

Leiskite vaikučiui turėti geriausią draugą visada šalis!

 MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ Motyvuojantys lipdukai  MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ Motyvuojantys lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1063
Motyvuojantys lipdukai  - „MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais. ..
37,90€
 MAŽASIS PRINCAS Motyvuojantis sienų lipdukas  MAŽASIS PRINCAS Motyvuojantis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1064
Motyvuojantis sienų lipdukas - „MAŽASIS PRINCAS“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.Priva..
37,90€
ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE Interjero lipdukas ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE Interjero lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1065
Interjero lipdukas su fraze - „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais...
37,90€
Disney Mikės Pūkuotuko kolekcija Vaikiški lipukai 12 vnt.
Akcija Neturime
Manufacturer: Kinija Model: 264
Lipdukai su Disney personažais - 12 vnt.Pakuotės dydis: 20 cm X 6 cmŠis kolekcinių lipdukų rinkinukas -  visų vaikų mėgiamo Disnėjaus Mikės Pūkuotuko ir draugų nuotraukėlės rėmeliuose. Kiekvieno lipduko viduje yra mažas, judantis paveikslėlis, suteikiantis lipdukui žaismingumo bei išskirtin..
1,49€ 1,79€
Manufacturer: Kinija Model: 859
„Elza ir Anna“ - lipdukas ir  ūgio matuoklis.Ūgio matavimo skalė - nuo 80 cm  iki 170 cmPakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  45 cm X 60 cmNegadinkite durų staktų žymėdami, kaip auga vaikai. Juk jų nesusuksite į ritinėlį ir neįdėsite į prisiminimų dėžutę. Tai galite padaryti ..
17,90€
Manufacturer: Kinija Model: 858
Sienų lipdukas „Elza ir Anna pavasaris““Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 43 cm X 61 cmJei manote, kad pats laikas atnaujinti mergaitės kambario interjerą – lengvai ir be didelių išlaidų. Dekoracinis sienų lipdukas „Elza ir Anna pavasaris“, mergaitės kambaryje, suteiks galimybę kiekvi..
17,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS  IR KNYSLIUKAS motyvuojntis interjero lipdukas darželiui MIKĖ PŪKUOTUKAS  IR KNYSLIUKAS motyvuojntis interjero lipdukas darželiui
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1069
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KNYSLIUKAS“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo pavirši..
37,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS Interero lipdukas darželiui MIKĖ PŪKUOTUKAS Interero lipdukas darželiui
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1068
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS “.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite n..
35,90€
MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KIŠKIS Interero lipdukas vaikams MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KIŠKIS Interero lipdukas vaikams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1070
Žaismingas lipdukas vaikų kambariui ar darželiui - „MIKĖ PŪKUOTUKAS IR KIŠKIS“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pa..
37,90€
Manufacturer: Kinija Model: 342
Lipdukas berniuko kambariui „RATAI - Žaibas Makvynas“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 110 cm X 50 cmNustebinkite  animacinio filmuko  - „RATAI“ gerbėją, padovanokite ar  tiesiog, vos per kelias minutes, užklijuokite lip..
18,90€
TROLIAI MUMIAI Motyvuojantis sienų lipdukas TROLIAI MUMIAI Motyvuojantis sienų lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1066
Žaismingas lipdukas vaiko kambariui  - „TROLIAI MUMIAI“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipduka..
37,90€
Hello Kitty Sienų dekoracinis lipdukas IŠPARDAVIMAS Hello Kitty Sienų dekoracinis lipdukas IŠPARDAVIMAS
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 522
Sienų dekoracija „Hello Kitty“TAMSIAI ROŽINĖS SPALVOS.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm.Suklijuoti ant sienos užima apie 200 cm X 65 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio).Lipdukas klijuojamas dalimis. Jei netinka vardas, galite neklijuoti.  Katinėlio aukšti..
5,90€ 15,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)