Lipdukai.eu
Your Cart

Lipdukai su vardu / tekstu

Lipdukai su vardu ar tekstu – puikus būdas personalizuoti namų interjerą

Ieškote dekoravimo idėjos kaip personalizuoti savo namų interjerą? Lipdukai su vardu ar tekstu ne tik atnaujins nuobodžias namų sienas, bet taip pat joms suteiks asmeniškumo. 

Personalizuoti lipdukai su vardu greita ir pigi vaiko kambario dekoravimo idėja. Jeigu viename kambaryje gyvena keli vaikai, vardiniai sienų lipdukai gali tapti puikia interjero detale, siekiant atskirti kambarį į atskiras dalis. Nuo šiol kiekvienas vaikas turės savo personalizuotą kambario kampelį!

Jei gyvenime trūksta noro atlikti kasdienius darbus, motyvuojantys sienų lipdukai su tekstu gali Jus įkvėpti. Lipdukai su knygų, filmų ar žmonių citatomis – ne tik išskirtinės namų dekoracijos, bet ir savęs inspiravimo būdas. 

Personalizuodami sienų lipdukus, suteikite namams jaukumo ir savitumo!


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 343
Interjero lipdukas - „Gatvės šokėjas“ su tekstuSienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Paauglio ar jaunuolio kambarį greitai ir nebrangiai atnaujinsite modernaus interjero lipduko pagalba. Stilingas lipdukas - gatvės šokėjas ant sienos su prasmingais žodžiais - įkvėps šokių gerbėją atsipalaid..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 379
Motyvuojantis šūkis ant sienos - „Siek savo svajonių…“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dPasirinkite vieną iš galimų lipduko dizaino variantų. Išmatavimuose galima iki 5 cm paklaida, dėl lipdukų dizaino skirtumų.Interjero lipdukas ant sienos  - „Siek savo svajonių...“ – primins,..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 380
Motyvuojantis lipdukas vaiko kambariui - „Sek paskui svajones…“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dDidesnis matmuo yra aitvaro su šniūreliu ilgis.Interjero lipdukas ant sienos  - „Sek paskui svajones...“ – primins, kad  reikia ne tik svajoti bet ir sekti paskui svajones...
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 381
Lipdukas vaiko kambariui - „Gyvenimas yra gražus“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Didesnis matmuo yra užklijuoto lipduko aukštis.Parašykite komentaruose jei pageidaujate lipduko vienos spalvos. Nenurodžius, bus gaminamas lipdukas su žaliais lapeliais ir žaliu tekstu, kitos lipduko da..
29,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 417
Lipdukas vaiko kambariui - „Miego draugas - debesėlis“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dLipduką gaminsime pagal Jūsų pasirinktą variantą. Jeigu norite kitokio dizaino, kreipkitės el. paštu. [email protected] . Pasirinkta spalva yra teksto ir debesėlio kontūro spalva, debesė..
16,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 559
Personalizuotas lipdukas „Drugelis“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d. d.Mažesnis nurodytas matmuo - drugelio aukštis. Didesnis matmuo - preliminarus plotis. Sienos lipdukas su vaiko vardu, kurio dizainą galite išsirinkti iš dviejų variantų.„Drugelis“ - miela interjero dekoracija, kur..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 568
Berniuko vardo lipdukasSienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d. d.Vardinis sienos lipdukas - miela interjero dekoracija, kurią sukūrėme berniuko kambariui. Vaiko vardas pats gražiausias ir mieliausias tėveliams, todėl sienos lipdukas papuoš tiek kūdikio, tiek ir vyresnio vaiko kambarį.  ..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 750
Lipdukas su vaiko vardu - „Meškutis ir žvaigždės“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 4 d.dVaiko vardą parašykite komentaruose, nenurodžius, bus gaminamas be vardo.Pirmos dvi spalvos spalvų pasirinkimuose geltona spalva- auksas, šviesiai pilka- sidabras.Didesnis nurodytas matmuo - meš..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 751
Lipdukas su vaiko vardu - „Žvaigždėtas dangus“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 4 d.dVaiko vardą parašykite komentaruose, nenurodžius, bus gaminamas be vardo.Kurkite originalų ir jaukų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Interjero lipduko pagalba atnaujinsite kambarį ..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 832
Interjero lipdukas vaiko kambariui - „Auginami su meile“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Interjero lipdukas  „Auginami su meile“  - tai jaukumu ir meile dvelkianti interjero detalė ant sienos. Vaikiški lipdukai puikiai tiks vaiko kambario interjere, papuoš mokyklos ar darže..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 841
Interjero lipdukas vaiko kambariui - „Ugdomi su meile“Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.dInterjero lipdukas ant sienos  - „Ugdomi su meile“  jaukumu ir meile dvelkianti interjero detalė ant sienos. Vaikiški lipdukai ant sienos -  puikiai tiks vaiko kambario interjere, papu..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1063
Motyvuojantys lipdukai  - „MAŽASIS PRINCAS IR LAPĖ“.Kartais tuščiai sienai pakanka vienos detalės ir kambarys atsinaujins akimirksniu.Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais. ..
37,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)