Lipdukai.eu
Your Cart

3D sienų lipdukai

3D sienų lipdukai yra naujoviški, akį traukiantys lipdukai, kurie gali sukurti modernesnius namus. Trimačiai sienų lipdukai gali papildyti Jūsų namų sienas, suteikdami joms siurrealistinį efektą. Naudodami šiuolaikišką tekstūruotą sienų dizainą sukursite stebinantį, komplimentų vertą namų interjerą.

Galite rinktis iš įvairių dizainų ir nusikelti į kosmosą, futbolo aikštę, laukinę gamtą ar fantazijų pasaulį. Tai puiki galimybė be didelių pastangų ir išlaidų atnaujinti vaiko kambarį.

Šie 3D spausdinimo technologija sukurti sienų lipdukai puikiai tinka vaiko kambariui, miegamajam, žaidimų kambariui, darželiui ar šventėms. 

Manufacturer: Kinija Model: 135
3D sienų lipdukas „Mašina“Pakuotėje lipdukas suklijuotas ant lapo: 100 cm X 70 cmPaauglio, jaunuolio nuomonė, pomėgiai gali keistis ir keletą kartų per metus. Svarbu, kad jaunas žmogus gerai jaustųsi savo namuose, kambaryje. Leiskite jaunuoliui susikurti savo erdvę pačiam, net jeigu kai kuri..
19,99€
Manufacturer: Kinija Model: 757
3D sienų lipdukas - „Futbolo žaidėjas“Pakuotėje lipdukas suklijuotas ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interje..
18,90€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)