Lipdukai.eu
Your Cart

Kalėdoms

Kalėdiniai sienų lipdukai

Kalėdiniai sienų lipdukai - kitoks sprendimas namų, laiptinių ar viešų erdvių dekoravimui! Greitai užklijuojami, lengvai nuimami - nepalieka klijų žymių ant sienų ir stiklų, tad galite drąsiai puošti sienas, langus, stiklines pertvaras.

Kalėdos - viena gražiausių metų švenčių. Jeigu norite, kad ne tik širdyse, tačiau ir namuose atsispindėtų Kalėdų ilgesys ir džiaugsmas - siūlome Kalėdinius lipdukus, kurie suteiks jaukumo, unikalumo bei šventiškumo įspūdį.

Kalėdinės dekoracijos - visiems, kurie myli Kalėdas!

Kalėdiniai marškinėliai šeimai - gera nuotaika ir šventiškas laukimas.

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 456
Kalėdinė langų dekoracija „Burbulai ir snaigės“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipdukų matmenys:Didžiausias burbulas - 30 cm skersmens, mažesni - 21 cm, didelės snaigės - 16 cm.Sukate galvą, kaip greitai ir gražiai papuošti biuro langus, parduotuvės vitrinas švenčių proga?..
39,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 392
Šventinė langų / vitrinų dekoracija- „Eglė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.Lipdukų matmenys:Eglė  73 cm, atitinkamai burbulai  - 22 cm ir 14 cm        100 cm                ..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 944
Personalizuota pagalvėlė  „Kalėdinė pagalvėlė su vardu“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Pasirenkant šriftą - pirma spalva yra auksinė, antra sidabrinė.Personalizuota kalėdinė pagalvėlė - dovana, pradžiugins kiekvieną vaiką  Tai - ne tik p..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 946
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti.Lipduko skersmuo 6 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klijuoti ant..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 853
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti.Lipduko skersmuo 5 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klijuoti ant..
3,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 945
 Kalėdiniai lipdukai pardavėjams. Ant siuntų klijuojami lipdukai.Lipduko skersmuo 5 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį. Kalėdos  - puiki proga pradžiuginti pirkėjus, palinkėti linkmsų švenių ar padėkoti.Kalėdiniai lipdukai ant siuntų su pal..
3,90€
Manufacturer: Kinija Model: 914
Kalėdiniai lipdukai - „Eglutės“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 144 cm X 82 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošia..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 947
Kalėdiniai lipdukai dovanoms pakuoti. 12 vnt.Lipduko skersmuo 6 cmKomplekte 12 vnt.Net ir mažiausia detalė sustiprina šventės pojūtį, ypač, jei dovanos pakuojamos su meile.Kalėdiniai lipdukai dovanų pakuotėms - greitas ir patogus būdas išskirti savo dovaną iš kitų. Puikiai tiks klij..
3,90€
Manufacturer: Kinija Model: 912
Kalėdiniai sienų lipdukaiPakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 136 cm X 79 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošiame savo nam..
19,90€
Kalėdiniai vokeliai Vaikiški sienų lipdukai Kalėdiniai vokeliai Vaikiški sienų lipdukai
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 311
Sienų lipdukai / dekoracijos - „Kalėdiniai vokeliai“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 33 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse ir savo namuose.  Puošiame savo namus, kad ..
9,90€ 16,90€
Kalėdos Sienų dekoracinis lipdukas 118 cm X 60 cm
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 175
Sienų lipdukas / dekoracija - „Kalėdos“Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  50 cm X 70 cmSuklijuoti ant sienos užima apie 118 cm X 60 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošiame..
7,90€ 13,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 455
Kalėdinė dekoracija langams „Linkėjimų eglutė“Sienų lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Lipduko dydį galite pasirinkti, atkreipkite dėmesį, kad didesnis matmuo - lipduko aukštis. Artėjant šventėms daugelis sukame galvą, kaip greitai, nebrangiai, bet įspūdingai papuošti namų/biuro langus..
29,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)