Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos

Namams ir dovanoms

Ieškote originalumo? Sienų lipdukai vaiko kambariui, kreida rašomos lentos, kreida rašomi puodeliai, segtukai, SOS / ID apyrankės, lėlės - pirštinės lėlių teatrui namuose. Tai ne tik praktiški, tačiau ir originalūs daiktai, kurie padės papuošti vaiko kambario erdvę. Taip pat saugosite gamtą, kadangi sutaupysite daug popieriaus. Šie spalvingi daiktai gali pakelti nuotaiką kiekvieną dieną ne tik vaikams bet ir Jums! Originalios dovanos internetu - pigu ir greitai! Čia rasite originalių ir praktiškų dovanų Kalėdų proga!

Dekoratyvinės pagalvėlės su asmenininiu, linksmu, šmaikščiu, originaliu, juokingu užrašu - praktiška dovana bet kokia proga, kai nežinote, ką dovanoti. Pagalvėlės ant sofos - svetainės, miegamojo, vaikų kambario interjerui. Gaminame ir pagal individualius užsakymus. Pigi ir naudinga dovana Kalėdoms, gimtadienio, krikštynų, įkurtuvių proga. 

Pirkdami atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. Už surinktas lėšas paramos ir labdaros fondas "Mamų Unija" perka vaistus, slaugos priemones, pildo sergančių vaikų svajones.

Model: 113
Inos (15 m.) ir Giedrės piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šie šilti atvirukai, virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami mergaičių  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. ..
1,74€
Model: 115
Ainės (13 m.) ir Medos Martinaitytės (7 m.)  piešti atvirukai su vokais Atvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šie šilti atvirukai, virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami mergaičių  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, b..
1,74€
Model: 116
Anelijos Marijos  (5 m.), Gabrielius  (10 m.), Inos (15 m.)  piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioPelėdžiuką piešė - Anelija Marija Gegužytė. (5 m.)Žirafą piešė - Gabrielius Barščiauskas (10 m.)Gėles piešė - Ina (15 m.)Profesionalų pagalba šie šilti ..
2,61€
Model: 117
Dailininkų ir vaikučio piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai - Urtės Balčaitės, Giedrės Bardzilauskės, vaikų onkohematologijos skyriaus paciento.Profesionalų pagalba šie šilti atvirukai virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami atvirukus Jūs ne tik parem..
2,61€
Model: 118
Dailininkų ir vaikų piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai - Jurgitos Braziūnienės, Urtės Balčaitės ir Medos Martinaitytės (7 m.)Profesionalų pagalba šie šilti atvirukai virto tikrais meno kūriniais.Pirkdami atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergan..
2,61€
Model: 119
Dailininkų piešti atvirukai su vokaisAtvirukai yra 20 cm x 21,4 cm dydžioAutoriniai darbai – Kosto Stankevičiaus, Rasos BaradinskienėsPirkdami atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. O kur džiaugsmas - šalia ir optimizmas, viltis...
1,74€
Manufacturer: Kinija Model: 147
Kreida rašoma žalia lipni lentaUžsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.Priklijuojamos piešimo ir užrašų plėvelės / lentos – ne tik funkcionalus interjero dekoro elementas, bet ir vaikų džiaugsmas. Nuo šiol vaikai galės piešti ant sienų! Puiki priemonė lavinti mažylio motoriką. Nupieškite ant kreida ..
14,90€
Model: 171
Inos (15 m.) pieštas atvirukas su vokuAtviruko yra 20 cm x 21,4 cm dydžioProfesionalų pagalba šis  šiltas atvirukas, virto tikru meno kūriniu.Pirkdami mergaitės  pieštus atvirukus Jūs ne tik paremsite vėžiu sergančius vaikus bei Jų tėvus, bet ir suteiksite jiems džiaugsmo. O kur džia..
0,87€
Manufacturer: Kinija Model: 271
Porcelianinis priminimų puodelisTalpa: 460 ml Dydis: 13 x 9 x 12 cm Svoris: 450 gPieštukas pridedamasNegaiškite laiko stengdamiesi prisiminti tai, ką galite užrašyti ir grįžti prie to vėliau. Atsipalaiduokite prie kavos puodelio ir būtiniausius reikalus užsirašykite čia pat - ant primi..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 292
Paveikslas ant drobės - „Šeima“Paveikslas pagaminamas per 2 - 4 d.dKūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas, nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana tėveliams Kalėdų ar sukaktuvių proga. Jautri ir ..
29,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 293
Namų taisyklės ant drobės - „Mes šeima“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dKūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana vestuvių ar sukaktuvių pr..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 306
Miegamojo interjero lipdukas ant sienos  „p.s. aš tave myliu…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Gyvenime didžiausia vertybė – meilė. Meilė priverčia žmogų būti laimingu, suteikia vilties, jos galia valdo pasaulį. Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo tačiau jie skleidži..
17,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 231 (viso puslapių - 20)