Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos mamai

Dovanos mamai

Dovanos mamai visoms progoms : Mamos dienai, gimtadieniams, jubiliejams, Kalėdoms ir kitoms šventėms.

Dovanokite savo mamoms išskirtines, originalias, personalizuotas ir praktiškas dovanas.

Platus aprangos pasirinkimas leis priminti mamai kaip stipriai ją mylite ir branginate. Pas mus galite įsigyti ir personalizuotų dovanų, su individualiu užsakymu: marškinėliai, džemperiai ir prijuostės tavo mamai arba tau ir tavo mamai ir kitos prekės su žodžiais, nuotraukomis, paveikslėliais.

Peržiūrėkite mūsų prekių katalogą, jeigu nerandate patinkančio dizaino ar žodžių, parašykite mums el. paštu savo idėją, žodžius ir mes išpildysime jūsų idėjas.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 589
Moteriški marškinėliai „Aš gaminu Jūs plaunat“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Aš gaminu Jūs plaunat“ – puikiai tiks gaminti mėgstančiai moteriai. Indai patys neišsiplauna, tad ant marškinėlių – subtilus priminimas šeimos nariams! Moteriški marškinėliai su užrašais bei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 512
Pagalvė su tekstu „Čia gyvena laimė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kamb..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Originalūs marškinėliai „Gerai atrodau“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Dovana tam, kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą – originali gimtadienio dovana. Marškinėliai „Gerai atrodau“ – stilingi, patogūs ir labai patrauklūs!Informacija:  Mo..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 830
Moteriški marškinėliai „Geriausia Močiutė“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai su užrašu „Geriausia Močiutė“ – puiki dovana savo mylimai močiutei ar mamai, kuri greit taps močiute! Visos močiutės nuoširdžiai rūpinasi ir myli savo anūkus, tad atsidėkodami, padovanokite savo nuost..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 476
Dekoratyvinė pagalvėlė „Gerų minčių pagalvė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 483
Pagalvė interjerui „Grožio miego pagalvėlė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Pasirinkite labiausiai patinkantį užrašo šriftą iš trijų variantų. Norėdami kitokio šrifto, rašykite el. paštu info@lipdukai.eu .Miela originali pagalvėlė su užrašu ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 634
Moteriški marškinėliai „Karalienės gimsta...“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs marškinėliai „Karalienės gimsta...“ – puiki dovana ne tik švenčių proga, tačiau ir įprastą dieną, nes džiuginti savo karalienes būtina kasdien! Tegul Jūsų karalienė būna apdovanota nuostabi..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėliai šeimai „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėlių derinys šeimai – „Katukų šeima“ puikiai tiks šeimos fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Gali būti originali dovana Valentino dienos proga visai šeimai, juk nėra nieko žaviau, ka..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams. Valentino dienai ir kasdienai, nes meilės niekada nebūna per daug, o katinai tai žino geriau..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Mama sako – mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Originalus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino geriausiai! Nustebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją originalia ..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Džemperis mamai „Mama sako mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Jeigu mama sako, tai mama žino. Juk mama žino geriausiai, tad iškilus klausimams visada kreipiamės į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visada primins.Kokybišk..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 669
Marškinėliai mamai „Mama sako, mama žino“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Stilingi marškinėliai „ Mama sako, mama žino“ – puiki dovana gimimo ar Motinos dienos proga, taip pat kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Padovanokite joms stilingus mar..
21,99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 27 (viso puslapių - 3)