Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos mamai

Dovanos mamai

Dovanos mamai visoms progoms : Mamos dienai, gimtadieniams, jubiliejams, Kalėdoms ir kitoms šventėms.

Dovanokite savo mamoms išskirtines, originalias, personalizuotas ir praktiškas dovanas.

Platus aprangos pasirinkimas leis priminti mamai kaip stipriai ją mylite ir branginate. Pas mus galite įsigyti ir personalizuotų dovanų, su individualiu užsakymu: marškinėliai, džemperiai ir prijuostės tavo mamai arba tau ir tavo mamai ir kitos prekės su žodžiais, nuotraukomis, paveikslėliais.

Peržiūrėkite mūsų prekių katalogą, jeigu nerandate patinkančio dizaino ar žodžių, parašykite mums el. paštu savo idėją, žodžius ir mes išpildysime jūsų idėjas.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 589
Aš gaminu jūs plaunat. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 512
Pagalvė su tekstu „Čia gyvena laimė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kamb..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Gerai atrodau Originalūs marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dovana tam kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą - originali gimtadienio dovana.  Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs.Marškinėliai pagaminti iš minkštos med..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 830
Geriausia močiutė. Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 476
Dekoratyvinė pagalvėlė „Gerų minčių pagalvė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 483
Pagalvė interjerui „Grožio miego pagalvėlė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Pasirinkite labiausiai patinkantį užrašo šriftą iš trijų variantų. Norėdami kitokio šrifto, rašykite el. paštu info@lipdukai.eu .Miela originali pagalvėlė su užrašu ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 634
Karalienės gimsta... Moteriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kiekviena mama, močiutė, žmona, draugė arba panelė - tikra karalienė, kuri nusiplenė marškinėlių galinčių įrodyti jų statusą. Originalūs marškinėliai "Karalienės gimsta" - puiki dovana ne tik švenčių proga, tačiau ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Mama sako.Džemperių komplekatas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino, o vaikams ir tėveliui yra dzin. Nutebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją original..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Mama sako mama žino. Džemperis mamaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jeigu mama sako, tai mama žino. Visos mamos yra išmanesnės nei Google paieškos sistema, tad iškilus klausimams  visada reikia kreiptis į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visa..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 669
Mama sako mama žino. Marškinėliai mamaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Mamos visada žino geriausiai, tad jeigu turite klausimų - padovanokite joms stilingus marškinėlius, kurie padės ne tik puikiai atrodyti, tačiau ir labai gerai jaustis. Mama visada žino geriausiai, tad iškilus..
21,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 670
Mama sako. Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui - puiki dovana sau kiekvieną dieną. Kai norisi pasipuošti - dėvėkite ne tik stilingus marškinėlius, tačiau taip pat ir žinias, kuriomis dalinasi mama, kuri geriaus..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 744
Marškinėliai su zodiako ženklaisMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 24 (viso puslapių - 2)