Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos tėčiui

Dovanos tėčiui

Dovanos tėčiui visoms progoms : Tėvo dienai, gimtadieniams, jubiliejams, Kalėdoms ir kitoms šventėms.

Dovanokite savo tėvams išskirtines, originalias, personalizuotas ir praktiškas dovanas.

Platus DOVANŲ pasirinkimas leis priminti tėčiui kaip stipriai jį mylite ir branginate. Pas mus galite įsigyti ir personalizuotų dovanų, su individualiu užsakymu (žodžiais, nuotrauka, paveikslėliu) : marškinėliai, džemperiai, dekoratyvinės pagalvėlės ir kitos prekės tavo tėčiui, sūnui ir tėčiui, dukrai ir tėčiui.

Peržiūrėkite mūsų prekių katalogą, jeigu nerandate patinkančio dizaino ar žodžių, parašykite mums el. paštu savo idėją, žodžius ir mes išpildysime jūsų idėjas.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 494
Pagalvėlių komplektas „Bosas ir Tikrasis bosas“Pagalvėlių dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlės pagaminamos per 2 - 4 d. d.Originalios dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetain..
26,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 492
Pagalvėlė su užrašu „Bosas“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali dekoratyvinė pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Gerai atrodau Originalūs marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dovana tam kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą - originali gimtadienio dovana.  Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs.Marškinėliai pagaminti iš minkštos med..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 485
Pagalvėlė su užrašu „Geriausiam seneliui“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 742
Geriausias tėtis. Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai.  Maršk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 636
Karaliai gimsta... Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėliai "Karaliai gimsta..." - originali dovana tėčiams, broliams, draugams ir vaikinams, kurie yra patys svarbiausi karaliai Jūsų gyvenime. Kiekvieną mėnesį gimsta labai daug karalių, kurie nusipelnė stilingų bei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 745
Marškinėliai su zodiako ženklaisMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 743
Pagalvėlė "Zodiako ženklai"Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali dekoratyvinė pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 598
Pirmas numeris. Marškinėliai Suaugusiam ir vaikuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių komplektai suagusiam ir vaikui - stilingi drabužiai šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai suaugusiam ir vaikui - madingas ir stilingas b..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 491
Pagalvėlė su užrašu „Tėčio poilsio pagalvė“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali minkšta pagalvėlė su užrašu arba paveikslėliu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetai..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 581
Tėti tėti. Marškinėliai tėčiuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugui, broliui, tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai...
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 580
Visada kietas. Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugui, broliui, tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipd..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)