Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos Velykoms

Dovanos Velykoms

Velykos tai šventė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Su mūsų Velykų dovanomis švęsti šią šventę bus linksmiau visai šeimai!

Velykiniai spalvinimo marškinėliai pradžiugins kiekvieną vaiką, o užsiimti kūrybiškumu šventės metu bus smagiau dalyvaujant visai šeimai. Marškinėliai pagaminti iš 100% minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. 

Galite susikurti savo šeimos velykinių marškinėlių dizainą patys! Ieškote, bet nerandate tinkamų žodžių, paveikslėlių? Turite idėją ir norite sukurti personalizuotą dovaną? Susisiekite su mumis el. paštu ir mes sukursime dovaną pagal jūsų idėją.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 485
Pagalvėlė su užrašu „Geriausiam seneliui“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui..
14,90€
KARŪNA  Dekoratyvinis veidrodis KARŪNA  Dekoratyvinis veidrodis
Akcija Neturime
Model: 622
Dekoratyvinis veidrodis „Karūna“Pagaminta LietuvojeVeidrodžio išmatavimai 24 x 19 cmLietuvos kūrėjų sukurti ir pagaminti rankų darbo veidrodėliai - išskirtinės interjero dekoracijos, puošnus akcentas vaiko kambariui, svetainei, miegamajam, vonios kambariui.„Veidrodėli, veidrodėli...?“ - kiek..
17,50€ 19,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 966
Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“ – puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam dėvėjimui. Geriausia dovana Motinos dienos proga. Juk nėra nieko žaviau, kaip vienod..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 645
Vaikiški marškinėliai „Mandagūs“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai „Mandagūs“ – galimybė dėvėti ne tik originalius ir šmaikščius marškinėlius, tačiau ir mokytis gražiai bendrauti. Visada pasisveikinti, padėkoti ar paprašyti – mažiausi ir paprasčiausi žodžiai gali suteikti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 558
Pagalvėlė su užrašu „Mylimiausiai mamai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali pagalvėlė su medvilniniu užvalkalu - mielas akcentas namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svet..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 557
Dekoratyvinė pagalvė „Mylimiausiai mamai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegam..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 484
Dekoratyvinė pagalvė „Mylimiausiai močiutei pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamaj..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 495
Dekoratyvinė pagalvėlė „Mylimiausiai tetai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamaja..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 463
Pagalvėlė interjerui „Namai ten kur šeima“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariu..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 534
Smėlinukas kūdikiui „Pirmosios Velykos“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Mielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui – šauni dovana pirmųjų Velykų proga. Juk pirmosios mažylio šventės – pačios įsimintiniausios.Mėgstantiems užfiksuoti svarbiausias akimirkas, įamžinti šventes – medvilninis ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 464
Pagalvėlė su užrašu „Siek savo svajonių“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui...
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 482
Dekoratyvinė pagalvėlė „Sutikti rytą pas mamą“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kamb..
14,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (viso puslapių - 2)