Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanos Velykoms

Dovanos Velykoms

Dovanos Velykoms ir velykinių dovanų rinkiniai

Velykos, tai šventė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Su mūsų Velykų dovanomis švęsti šią šventę bus linksmiau visai šeimai!

Velykiniai spalvinimo marškinėliai pradžiugins kiekvieną vaiką, o užsiimti kūrybiškumu šventės metu bus smagiau dalyvaujant visai šeimai. Marškinėliai pagaminti iš 100% minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. 

Galite susikurti savo šeimos velykinių marškinėlių dizainą patys! Ieškote, bet nerandate tinkamų žodžių, paveikslėlių? Turite idėją ir norite sukurti personalizuotą dovaną? Susisiekite su mumis el. paštu ir mes sukursime dovaną pagal jūsų idėją.

Pristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkiniai vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Pilną rinkinį sudaro vardinė pagalvėlė, velykiniai spalvinimo marškinėliai, tekstilės flomasteriai, velykiniai lipdukai bei „Debesų ganyklos“ knygelė. Rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Ši išskirtinė Velykinė dovana pradžiugins kiekvieną vaiką!  supakuosime dovaną už  Jus ir išsiųsime! 

ORIGINALI VELYKINĖ DOVANA VAIKAMS - SUSIKURK PATS ORIGINALI VELYKINĖ DOVANA VAIKAMS - SUSIKURK PATS
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1136
Originali Velykinė dovana vaikams - SUSIKURK PATSPristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar ..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1010
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykiniai margučiai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs vaikiški marškinėliai spalvinimui – smagi pramoga namuose, klasėje ar darželyje. Stilingi marškinėliai Velykų proga kiekvienam vaikui, norinčiam dažyti margučius!Tekstilės flomasteriai į&n..
12,90€
VELYKINIS DOVANŲ KOMPLEKTAS VAIKAMS. Susikurk pats! VELYKINIS DOVANŲ KOMPLEKTAS VAIKAMS. Susikurk pats!
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1139
Velykinis dovanų komplektas vaikams. Susikurk pats!Pristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar negal..
34,90€
VELYKINIS DOVANŲ RINKINYS VAIKAMS VELYKINIS DOVANŲ RINKINYS VAIKAMS
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1370
Velykinis dovanų rinkinys vaikams - originali dovanaPagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Pristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 727
Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Vaikiški marškinėliai spalvinimui „Velykinis kiškutis“ – kiekvienam mažajam dailininkui, kuris nori pats dekoruoti savo marškinėlius. Velykų dienos pramoga vaikučiams, o marškinėliai nešiojimui visus l..
12,90€
Model: 635
Rankų darbo žaislas „Vienaragis“​Pagaminta LietuvojeŽaislo aukštis 40 cmIšskirtiniai Lietuvos auksarankių sukurti ir pagaminti rankų darbo žaislai - ieškantiems ypatingos krikštynų, palankynų, vaiko gimtadienio dovanos. Originalūs minkšti žaislai sukurti su meile ir rankų darbo šiluma.Minkšt..
25,00€
ZUIKIS  Dekoracinis veidrodis ZUIKIS  Dekoracinis veidrodis
Akcija
Model: 623
Dekoracinis veidrodis „Zuikis“​Pagaminta LietuvojeVeidrodžio išmatavimai 17,5 x 26 cmLietuvos kūrėjų sukurti ir pagaminti rankų darbo veidrodėliai - išskirtinės interjero dekoracijos, puošni detalė vaiko kambariui, svetainei, miegamajam, vonios kambariui.Pakabinamas veidrodis „Zuikis“ pradži..
17,50€ 19,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 534
Smėlinukas kūdikiui „Pirmosios Velykos“Smėlinukai pagaminami per 2–4 d. d. Mielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui – šauni dovana pirmųjų Velykų proga. Juk pirmosios mažylio šventės – pačios įsimintiniausios.Mėgstantiems užfiksuoti svarbiausias akimirkas, įamžinti šventes – medvilninis ..
12,90€
DRAMBLIUKAS 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinys DRAMBLIUKAS 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinys
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 372
„Drambliukas“ – 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinysŽaismingi mėnesių lipdukai – puiki atsiminimų kūrimo priemonė, padėsianti įamžinanti mažylio augimą kas mėnesį. Šiuo rinkiniu įamžinsite ne tik kūdikio mėnesius, bet ir būsite pasiruošę pirmosioms švenčių fotosesijoms – Kalėdų, Velykų, Vale..
11,90€ 13,99€
DRAMBLIUKAS berniukui 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinys DRAMBLIUKAS berniukui 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinys
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 373
„Drambliukas“ – 12 mėnesių + 6 proginių lipdukų rinkinysŽaismingi mėnesių lipdukai – puiki atsiminimų kūrimo priemonė, padėsianti įamžinanti mažylio augimą kas mėnesį. Šiuo rinkiniu įamžinsite ne tik kūdikio mėnesius, bet ir būsite pasiruošę pirmosioms švenčių fotosesijoms – Kalėdų, Velykų, Vale..
11,90€ 13,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 485
Pagalvėlė su užrašu „Geriausiam seneliui“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kam..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 558
Pagalvėlė su užrašu „Mylimiausiai mamai pasaulyje“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 4 d. d.Originali pagalvėlė su medvilniniu užvalkalu - mielas akcentas namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svet..
14,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)