Lipdukai.eu
Your Cart

Dovanų rinkiniai vaikams

Originalūs Dovanų Rinkiniai Vaikams  - klasei ar grupei

Dovanos klasei ar grupei – tai ne tik prekės, bet ir dėmesys kiekvienam vaikui! Vaikams ypač patinka asmeninės dovanos, todėl siūlome dovanų rinkinius, kuriuose galite susikurti pagalvėles su vaikų vardu, pasirinkti mėgstamą knygą ar net spalvinimo marškinėlius, marškinėlius, kepurę ar net prijuostę su vaiko vardu.  Šios dovanos ne tik džiugins mažuosius, bet ir suteiks jiems jausmą, kad ši dovana yra tikrai skirta jiems.

Kiekvienas dovanų rinkinys atidžiai supakuotas ir pasirinktas taip, kad būtų puiki dovana visai klasei ar darželio grupei. Tai puikus būdas padovanoti ne tik originalią dovaną kiekvienam vaikui, bet ir suteikti bendrą džiaugsmą ir smagumą visai grupei ar klasei.

Personalizuotos kalėdinės dovanos vaikams ne tik linksma tradicija, bet ir puikus būdas parodyti, kad kiekvienas vaikas yra ypatingas.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Personalizuoti marškinėliai su vardu/logotipuMarškinėliai pagaminami per 2–5 d. d.Personalizuoti marškinėliai tiems, kurie nori išsiskirti būryje žmonių! Vardas ar logotipas bus atspausdintas ant priekio ir ant nugaros. Pasirinkę dydį, nepamirškite įrašyti vardo ar įkelti logotipo!Informacija:&..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected].  Užsakant&n..
15,90€
ORIGINALI DOVANA VAIKAMS - SUSIKURK PATS ORIGINALI DOVANA VAIKAMS - SUSIKURK PATS
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1150
Originali dovana vaikams - SUSIKURK PATSPristatome absoliučiai smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią Velykinių dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar negalite ..
21,90€
DOVANŲ KOMPLEKTAS VAIKAMS. Susikurk pats! DOVANŲ KOMPLEKTAS VAIKAMS. Susikurk pats!
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1151
Dovanų komplektas vaikams. Susikurk pats!Pristatome smagiausią, praktiškiausią ir spalvingiausią dovanų rinkinį vaikams, kurį jie tikrai mylės ir naudos ištisus metus! Jeigu norite rinkinį galite susikurti ir susikomplektuoti patys. Galbūt gyvenate užsienyje ar negalite aplankyti savo artimųjų? Nes..
34,90€
KALĖDINIS - KŪRYBINIS dovanų rinkinys vaikams KALĖDINIS - KŪRYBINIS dovanų rinkinys vaikams
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1176
Kalėdinis - kūrybinis dovanų rinkinys vaikams - originali dovanaPagaminsime per 2 - 5 d. d.Kalėdinis - kūrybinis dovanų rinkinys yra specialiai orentuotas į klases, grupes ir darželio vaikus. Jo nedidelė kaina padarys šią dovaną pasiekiamą visiems, o kiekvienas vaikas gaus ne tik kalėdinį dovanų rin..
16,90€
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDU SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDU
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1177
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė kuprinė su vaiko vardu sportiniai aprangai susidėti.  Įvairių spalvų kuprinės - puiki dovana vaikams išleistuvių,  rugsėjo -1-osios progomis.Priekyje kampai sustiprinti - reguliuojami raišteliai sus spaustukais.Dėl individ..
6,90€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)