Lipdukai.eu
Your Cart

Užrašai lietuvių kalba

Interjero lipdukai - užrašai ant sienos lietuvių kalba

Tam, kad mintys, žodžiai skleidžiamą energiją galėtų nukreipti teisinga linkme, jos turi būti aiškios. Jei tikite minčių bei žodžio galia, interjero lipdukai su tekstu kaip tik Jums. Žodžiai, citatos, lietuviškos namų taisyklės - gali tapti originalia ir stilinga interjero detale ant sienos. Jie suteikia namams jaukumo ir šilumos, teikia informaciją apie namų gyventojus.

Sienų lipdukų privalumas tas, kad galima lengvai, greitai ir nebrangiai atnaujinti aplinką. Pritaikyti prie aplinkos, jie taps šiltais ir motyvuojančiais interjero akcentais. 

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 191
Interjero lipdukas - „Šiuose namuose“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Šiuose namuose“, ant sienos parašyti žodžiai, primins paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus. Juk iš tiesų, laimingoje šeimoje, viską darome kartu!Visi norime būti laimingi, kad b..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 195
Interjero lipdukas - „Šiuose namuose“ (žaismingai)Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Šiuose namuose“ (žaismingai), ant sienos parašyti žodžiai, primins paprastus ir tuo pačiu svarbiausius dalykus. Juk iš tiesų, laimingoje šeimoje, viską darome kartu!Visi n..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 196
Interjero lipdukas - „Gera grįžti namo...“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Sienos lipdukas su užrašu - „Gera grįžti namo…“ prieškambaryje  ar kambaryje  parašyti žodžiai  niekam  nekels abejonių, kad šiuose namuose  gera  gyventi! Šis lipdukas nuolatos primi..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 236
Lipdukas ant sienos - „Mes kartu“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dNamų taisykės ant sienos - „Mes kartu“, ant sienos parašyti žodžiai, primins paprastus dalykus, kuriuos kartais galime ir pamiršti. Ir svarbiausia, kad šeima viską daro kartu!Visi norime būti laimingi, kad būtų laimi..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 238
Lipdukas ant sienos - „Mes šeima“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Mes šeima“.  Ant sienos parašyti žodžiai parodys, kad šeima - Jūsų didžiausia vertybė, tegul tai žino visi!Visi norime būti laimingi, kad būtų laimingi mūsų artimieji. Mintys, žodžiai..
27,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 239
Lipdukas ant sienos - „Jaukių namų taisyklės“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Komentaruose parašykite  VIENOS AR DVIEJŲ SPALVŲ lipduko pageidaujate, NEPARAŠIUS gaminamas VIENOS SPALVOS!Interjero lipdukas  - „Jaukių namų taisyklės“, ant sienos parašyti žodžiai, primins p..
28,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 256
Lipdukas ant sienos su tekstu - „Tai, ką darai…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dInterjero lipdukas  - „Tai, ką darai...“.  Ant sienos parašyti žodžiai primins, kad kiekviena diena yra svarbi ir įtakioja mūsų ateitį. Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo ta..
19,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 262
Lipdukas su tekstu „Valgyk, kad gyventum“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dMintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo tačiau jie skleidžia energiją ir  įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojami ir matomi teiginiai keičia gyvenimus.  Jei tu..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 263
Lipdukas su tekstu „Skani kava“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo tačiau jie skleidžia energiją ir  įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojami ir matomi teiginiai keičia gyvenimus.  Jei tuo tikite..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 266
Interjero lipdukas vaiko kambariui „Štai kur tikroji laimė...“Sienų lipdukai pagaminami per 2- 4 d.dTurėti ir auginti vaikus yra didžiausia laimė, kokią tik galima patirti. Lipdukas su užrašu ant sienos -  „Štai kur tikroji laimė...“ - puikus priminimas neramių naktų metu. Mažos pėdutės..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 270
Interjero lipdukas su žodžiais  „Pabučiuok mane prieš miegą“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Mintys, žodžiai – neturi  fizinio pavidalo tačiau jie skleidžia energiją ir  įtakoja mūsų  gyvenimus. Užrašytos svarbiausios mintys, vis kartojami ir matomi teiginiai keič..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 277
Lipdukas su žodžiais ant sienos - „Šioje klasėje…“Sienų lipdukai pagaminami per 2 - 4 d.dSienos lipdukas “Šioje klasėje…”  yra puiki, motyvuojanti puošmena klasėje. Prasmingi ir nuoširdūs žodžiai suteiks jaukumo, teigiamų emocijų klasės mokiniams ir svečiams.Ant sienos parašyti žodž..
38,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 64 (viso puslapių - 6)