Lipdukai.eu
Your Cart

Drobės su tekstu

Paveikslas ant drobės su tekstu

Drobė su prasmingu tekstu - ne tik interjero puošmena, bet ir originali, praktiška dovana vestuvių proga jauniesiems, padėka tėveliams sukaktuvių proga, vestuvių metinių proga ar Kalėdinė dovana... Motyvuojantis, prasmingas užrašas suteiks prasmę Jūsų dovanai.

Drobė su tekstu taip pat yra puikus būdas naujam gyvenimui prikelti net ir labai atsibodusį namų interjerą. Dekoravus vieną sieną naujam gyvenimui "prisikels" visi namai. Išreikškite savo mintis ant drobės.

Nuo įkvepiančių citatų iki prasmingų žodžių ir nestandartinių dizainų - drobės tarnauja kaip drobė saviraiškai. Nesvarbu, ar ieškote motyvuojančio kūrinio savo darbo vietai, nuoširdžios dovanos mylimam žmogui, ar unikalaus namų dekoro papildymo, Lipdukai.eu pritaikomos drobės yra puikus sprendimas.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 292
Paveikslas ant drobės - „Šeima“Paveikslas pagaminamas per 2 - 4 d.dKūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas, nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana tėveliams Kalėdų ar sukaktuvių proga. Jautri ir ..
29,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 293
Namų taisyklės ant drobės - „Mes šeima“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dKūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana vestuvių ar sukaktuvių pr..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 350
Namų taisyklės ant drobės - „Šiuose namuose“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana vestuvių ar su..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 353
Taisyklės ant drobės - „Laimingų namų taisyklės“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Kūrybiškas tekstinių lipdukų sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Paveikslas su prasmingais žodžiais gali būti  dovana jaunavedž..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 398
Drobė - „Biuro taisyklės“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Draugiškos ir pozityviai nuteikiančios „Biuro taisyklės“ ant drobės - puiki dovana draugams ar kolegoms! Drobė papu..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1047
Drobė - „Klasės taisyklės“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Drobė "Šioje klasėje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!Privalumai Greitai..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1048
Drobė - „Šioje klasėje“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Šioje klasėje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!   ..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1050
Drobė - „Mūsų gimnazijoje“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Mūsų gimnazijoje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!Privalumai:Greitai ir pigiai a..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1051
Drobė - „Vaikų susitarimai“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Vaikų susitarimai" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!   ..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1052
Drobė - „Vaikų elgesio susitarimai“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Vaikų elgesio susitarimai" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!&..
22,00€
VAIKŲ ŽEMĖ Paveikslas ant drobės VAIKŲ ŽEMĖ Paveikslas ant drobės
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1174
Paveikslas ant drobės „Vaikų žemė“Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Paveikslas ant drobės su J. Marcinkevičiaus  eilėmis iš eilėraščio  "Vaikų žemė" ir su lengvumo bei žasimingumo priduodančiomis pienėmis.  Poezija - kuri  papuoš bet kurią erdvę, kurioje lankosi vaikai. Drobė..
22,00€
BENDRUOMENĖS SUSITARIMAI Paveikslas ant drobės BENDRUOMENĖS SUSITARIMAI Paveikslas ant drobės
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1220
Drobė - „Bendruomenės susitarimai“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Paveikslas ant drobės "Bendruomenės susitarimai" - puiki mokymosi įstaigos sienos puošmena, kuri skatins bendry..
22,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)