Lipdukai.eu
Your Cart

Augintiniai

Personalizuotos dekoratyvinės pagalvės internetu su augintiniu

Pagalvė su paveikslėliu namams ar vaikų kambariui - puiki interjero detalė, prisidedanti prie jaukumo ir estetikos. Pagalvė su katinu arba pagalvė su šunimi gali būti personalizuota pagal jūsų augintinio veislę. Personalizuotos pagalvės suteikia unikalią galimybę atvaizduoti mėgstamiausius prisiminimus apie augintinius ir taip paversti įprastas pagalves neįkainojamais suvenyrais. Namų interjeras su Lipdukai.eu žavinga augintinių tematikos pagalvių kolekcija taps džiuginantis ir asmeniškas.

Dekoratyvinė pagalvė yra puikus akcentas, kuris bet kuriam kambariui suteiks charakterio ir žavesio. 

Dekoratyvinė pagalvė su paveikslėliu tiks kaip originali dovana draugui, draugei, vaikams, mamai įkurtuvių ar gimtadienio proga. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 510
Pagalvė su paveikslėliu „Stilingas katinas“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Miela originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų k..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 511
Pagalvė su paveikslėliu „Stilingas šuo“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Miela originali pagalvė su paveikslėliu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamaja..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 965
Dekoratyvinė pagalvė „Tikram draugui“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Originali pagalvėlė - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų kambariui. De..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1000
Personalizuota dekoratyvinė pagalvė  „ŠUO - GERIAUSIAS DRAUGAS“Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Šuo - geriausias draugas, dekoratyvinė pagalvė su augintinio atvaizdu bus puiki dovana jam arba šeimininkui. Tai - ne tik personalizuota dovana, tačiau..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)