Lipdukai.eu
Your Cart

Zodiako ženklai

Personalizuotos pagalvėlės su zodiako ženklais

Lipdukai.eu, kur astrologija susitinka su namų dekoro elementais, rasite zodiako ženklų pagalvių kolekciją. Pagalvėlės su zodiako ženklu kruopščiai sukurtos taip, kad atskleistų unikalias kiekvieno astrologinio ženklo savybes ir simboliką, todėl jūsų gyvenamojoje erdvėje atsiras kosminio įkvėpimo.

Kiekviena mūsų zodiako kolekcijos pagalvė turi gražiai iliustruotą dizainą, vaizduojantį dvylika astrologinių ženklų - nuo Avino iki Žuvų. Ar esate ugningas Liūtas, praktiška Mergelė, ar svajingas Žuvų ženklo atstovas, dekoratyvinės pagalvėlės su zodiako ženklais tiks kiekvienam asmenybės tipui ir pageidavimams

Personalizuotos pagalvės, pagamintos naudojant aukštos kokybės medžiagas ir skiriant dėmesį detalėms, puikiai tiks kaip orginali ir praktiška dovana draugui, draugei, mamai ar kitam artimajam, kurie yra astrologijos entuziastai. 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 743
Pagalvėlė "Zodiako ženklai"Pagalvėlės dydis - 50 cm x 50 cm.Pagalvėlė pagaminama per 2 - 5 d. d.Originali dekoratyvinė pagalvėlė su užrašu - išskirtinis akcentas Jūsų namams! Nedidelė interjero detalė suteiks jaukumo ir komforto jausmą bet kuriam kambariui - svetainei, miegamajam, vaikų ..
14,90€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)