Lipdukai.eu
Your Cart

Krepšiai / kuprinės

Krepšiai / kuprinės

Kuprinės ir daugkartinio naudojimo krepšiai. Gaminame pagal individualius užsakymus, su jūsų arba jūsų vaiko vardu, įmonės logotipu, norimu užrašu, nuotrauka ar paveikslėliu.

Tai viena iš originaliausių dovanų idėjų: vaikui, vyrui, moteriai, įmonės darbuotojams ar kolegoms. Atsiųsk mums savo idėją el. paštu ir mes pagaminsime išskirtinį, vienetinį krepšį arba kuprinę.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 816
Daukartinis pirkinių krepšys su logotipuKrepšeliai pagaminami per 2 - 10 d. d.Jei pageidaujate kitų krepšio spalvų ar modelio, parašykite mums el. paštu  - [email protected]ški, reklaminiai, daukartinio naudojimo krepšiai atskleidžia įmonės darbuotojų ir vadovų požiūrį į gamtą, tvarum..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 817
Kai tenka rinktis. Daugkartinis pirkinių krepšelisKrepšeliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Itin tvirti, audinio gramatūra - 220 g/m2 !Krepšeliai pagaminti iš medvilnės.Išmatavimai: 38 X 42 X 10 cmRankenų ilgis: 65 X 2,5 cmTalpa: 16LJei pageidaujate k..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 819
Tas kas sakė. Daugkartinis pirkinių krepšelisKrepšeliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Itin tvirti, audinio gramatūra - 220 g/m2 !Krepšeliai pagaminti iš medvilnės.Išmatavimai: 38 X 42 X 10 cmRankenų ilgis: 65 X 2,5 cmTalpa: 16LJei pageidaujate kitų k..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 879
SPORTINĖ KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė kuprinė su vaiko vardu sportiniai aprangai susidėti.  Įvairių spalvų kuprinės - puiki dovana vaikams išleistuvių,  rugsėjo -1-osios progomis.Priekyje kampai sustiprinti - reguliuojami raišteliai sus spaustukais.Dėl individ..
6,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 881
PESONALIZUOTA KUPRINĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 5 d. d.Kuprinė su vaiko vardu puikia tiks kelionėms su klase ar darželio grupe, bei vykstant į stovyklą. Vardas ant kuprinės užtkrins saugumą ir nepasimetimą!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected]. Užsakant ..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 894
Natūralios medvilnės kuprinė su vardu/logotipuPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės kuprinė su vardu ar logotipu mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu [email protected]. Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios ka..
6,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1146
Natūralios medvilnės kuprinė su Mažojo princo citataPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės sportinis krepšys su Mažojo princo citata mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti, tai puiki dovana Rugsėjo 1-osios proga. Originalus   natūralios medvilėns krepšys ant kurio gal..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1149
Natūralios medvilnės kuprinė su Mikės Pūkuotuko citataPagaminama per 2 - 5 d. d.Natūralios medvilnės sportinis krepšys su Mikės Pūkuotuko citata mokyklinei aprangai ar kitiems daiktams susidėti, tai puiki dovana Rugsėjo 1-osios proga. Originalus   natūralios medvilėns krepšys ant kurio..
9,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1159
Kurpinė su logotipu įvairių spalvųPagaminama per 2 - 7 d. d.Sportinės kuprinės su logotipu - puiki reklaminė dovana, įvaizdžio formavimo priemonė. Reklaminės dovanos yra efektyvus būdas padidinti prekės ženklo žinomumą ir reklamuoti įmonės produktus ar paslaugas. Didelis spalvų pasirinkimas (neradus..
6,90€
TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys TVARŪS IR LINKSMI spalvinimo maišelių rinkinys
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1223
„Tvarūs ir linksmi“ spalvinimo maišelių rinkinysĮ rinkinį įeina:   • Medžiaginė kuprinė (37 cm X 43 cm; 10 L)   • Medžiaginis maišelis daiktams (13 cm X 18 cm)   • Mažas medžiaginis maišelis daiktams (10 cm X 12 cm)Medžiagiškumas:   • Kuprinės - 100% natūrali..
13,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)