Lipdukai.eu
Your Cart

Vyriški marškinėliai

Vyriški marškinėliai

Marškinėliai su užrašais - praktiška dovana, kuri tinka visiems. Išsirinkite patinkantį užrašą, pasirinkite marškinėlių ir užrašo spalvą, o jei nepatinka užrašas - pasiūlykite savo! 

Rengiate smagų bernvakarį? Padovanokite būsimam jaunikiui marškinėlius su juokingu užrašu. Marškinėliai vyrui, draugui, tėčiui puikiai tiks gimtadienio, bernvakario, tėvo dienos, vestuvių ar metinių proga. Marškinėliai su užrašu - universali dovana, kuri patiks ir tiks kiekvienam.

Gaminame reklaminius marškinėlius pagal individualius užsakymus - su įmonės logotipu, reklaminiu šūkiu ar paveikslėliu. Drabužiai su įmonės logotipu - puikus būdas reprezentuoti Jūsų įmonę.

Įsigykite marškinėlius internetu ir sutaupykite laiko. Marškinėliai internetu pigiau ir įsigyti paprasta.

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 580
Vyriški marškinėliai „Visada kietas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai su užrašu „Visada kietas“ – linksmam vyrui, nebijančiam pasijuokti ir išsiskirti. Marškinėliai su juokingu užrašu – originali dovana gimtadienio, bernvakario ar bet kokia kita proga, kai norite nustebinti! ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 581
Marškinėliai tėčiui „Tėti, tėti“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai su užrašu „Tėti, tėti, kaip gera tave turėti“ – dovana Tėčio dienos proga pačiam geriausiam, mylimiausiam tėčiui pasaulyje. Šiais marškinėliais tėtis galės pasipuošti ne tik švenčių progomis, fotosesijai, ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Marškinėliai šeimai „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per  2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai visai šeimai – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui – madingas ir stilingas būdas pasipuošti, i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Marškinėlių komplektas tėčiui ir vaikui „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui – madingas ir stil..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 591
Vyriški marškinėliai „Vytis“Marškinėliai pagaminami per 2 – 5 d. d.Marškinėliai su Vyčiu - tokius turėti ir dėvėti turėtų kiekvienas lietuvis. Puikus pasirinkimas pasipuošti valstybinėms šventėms! Informacija:  Modelis: moteriški ir vyriški, vaikiški – UNISEX  Au..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 596
Marškinėliai sūnui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam sūnui gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arba suderinti drabu..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 597
Marškinėliai tėčiui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam tėčiui gimtadienio ar Tėvo dienos proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 600
Marškinėliai broliui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam broliui gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 603
Vyriški marškinėliai „Darbas yra tiems, kurie nežino, kas yra žvejyba“Marškinėliai pagaminami per 2 – 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašu „Darbas yra tiems, kurie nežino, kas yra žvejyba“ – puiki dovana draugui ar tėčiui, kuris pamišęs dėl žvejybos! Aukštos kokybės marškinėliai l..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 611
Unisex marškinėliai „Hot Vegan“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Skoningi, gražūs, universalūs marškinėliai VEGAN – puiki dovana sau arba savo artimajam! Marškinėliai yra universalūs, tad puikiai tinka ir moterims, ir vyrams. Tai puikus savo pažiūrų demonstravimas stilingu būdu...
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 613
Marškinėlių komplektas porai „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Originalūs marškinėliai porai „Pica“ – puikus būdas nustebinti savo antrą pusę. Kai ką nors myli, juk taip norisi garsiai visiems sakyti, kad turite labai svarbų žmogų šalia savęs. Pritaikyti tiek..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 626
Marškinėliai šeimai „Pica“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai visai šeimai „Pica“ – tiems, kurie visi kartu – geriausia komanda! Marškinėliai su šmaikščiais picos motyvais – tam, kad mėgautis ir dalintis galėtumėte kiekvieną dieną. Kiek va..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (viso puslapių - 3)