Lipdukai.eu
Your Cart

Vyriški marškinėliai

Vyriški marškinėliai

Marškinėliai su užrašais - praktiška dovana, kuri tinka visiems. Išsirinkite patinkantį užrašą, pasirinkite marškinėlių ir užrašo spalvą, o jei nepatinka užrašas - pasiūlykite savo! 

Rengiate smagų bernvakarį? Padovanokite būsimam jaunikiui marškinėlius su juokingu užrašu. Marškinėliai vyrui, draugui, tėčiui puikiai tiks gimtadienio, bernvakario, tėvo dienos, vestuvių ar metinių proga. Marškinėliai su užrašu - universali dovana, kuri patiks ir tiks kiekvienam.

Gaminame reklaminius marškinėlius pagal individualius užsakymus - su įmonės logotipu, reklaminiu šūkiu ar paveikslėliu. Drabužiai su įmonės logotipu - puikus būdas reprezentuoti Jūsų įmonę.

Įsigykite marškinėlius internetu ir sutaupykite laiko. Marškinėliai internetu pigiau ir įsigyti paprasta.

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Baterijos. Marškinėliai šeimai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Daba..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Baterijos. Marškinėliai tėčiui ir vaikuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Dab..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 603
Darbas yra tiems kurie nežino kas yra žvejyba. Marškinėliai vyruiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo s..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1021
Gerai atrodau Originalūs marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dovana tam kuris turi viską ir gerai atrodo! Marškinėliai internetu už gerą kainą - originali gimtadienio dovana.  Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs.Marškinėliai pagaminti iš minkštos med..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 742
Geriausias tėtis. Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai.  Maršk..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 611
Hot vegan .Unisex marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Moteriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugei, sesei, mamai! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 701
Kalėdiniai elniai. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Marškinėliai internetu - stilingi, patogū..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Kalėdiniai marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu garsi išraiška - originalū..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 636
Karaliai gimsta... Vyriški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėliai "Karaliai gimsta..." - originali dovana tėčiams, broliams, draugams ir vaikinams, kurie yra patys svarbiausi karaliai Jūsų gyvenime. Kiekvieną mėnesį gimsta labai daug karalių, kurie nusipelnė stilingų bei..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėlių derinys šeimai  - „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys šeimai - „Katukų šeima“ puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Geriausia dovana Valentino dienos proga visai šeimai.&nb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 728
King & Queen. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Turite savo karalių ir norite jį kaip nors nustebinti? O gal turite savo princesę ir ieškote jai originalios dovanos, galbūt ir be jokios progos? Tokiu atveju marškinėliai karaliui ir karalienei - puikus p..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 591
Marškinėliai su vyčiuMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugui, broliui, tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. ..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)