Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai šeimai

Marškinėliai šeimai - Drabužių deriniai tėvams ir vaikams

Marškinėlių komplektai visai šeimai - mamai, tėčiui ir vaikui/vaikams. Gražu, kai visa šeima pasipuošus vienodais marškinėliais. Juk šeima - tai komanda, o komandai reikia marškinėlių! 

Marškinėliai mamai ir dukrai, mamai ir sūnui, tėčiui ir dukrai, tėčiui ir sūnui - išsirinkite komplektą, kurį galėsite dėvėti eidami pasivaikščioti, sportuoti, leisti laisvalaikį su brangiausiais šeimos nariais. 

Šeimos marškinėliai su užrašais ir paveikslėliais - moderniai šeimai, kuri mėgsta išsiskirti! Vienoda apranga šeimai - madinga ir originalu!

Marškinėlių komplektas - idealus sprendimas, jeigu ieškote dovanos visai šeimai.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Marškinėliai šeimai „100 % Lietuviai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai „100 % Lietuviai“ skirti šeimai, kuri didžiuojasi savo šalimi ir nori tai išreikšti stilinga apranga. Žaismingi, bet kartu suteikiantys ir reikšmingą prasmę bei atsidavimą savo šaliai marš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Marškinėliai šeimai „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per  2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėliai visai šeimai – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui – madingas ir stilingas būdas pasipuošti, i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Marškinėlių komplektas tėčiui ir vaikui „Baterijos“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui – madingas ir stil..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 960
Marškinėliai geriausioms draugėms „Fainos draugės“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Fainos draugės – marškinėliai geriausioms draugėms arba dovana sau, jei pati sau faina! Marškinėliai su originaliu ir linksmu užrašu garantuos gerą nuotaiką ne tik pačioms draugėms,..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 959
Marškinėliai mamai ir dukrai „Fainos“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai – stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! Marškinėliai „Faini“ – gera dovana žmonai ir dukrai, gimtadienio ar mamos dienos proga.V..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Marškinėliai šeimai „Kalėdiniai elniai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Originalūs marškinėliai visai šeimai – tai nuoširdi meilės išraiška savo brangiausiam turtui – šeimai. Kad švenčių laukimas būtų džiaugsmingesnis – kalėdinių marškinėlių derinys šeimai, kuris puik..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėliai šeimai „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Marškinėlių derinys šeimai – „Katukų šeima“ puikiai tiks šeimos fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Gali būti originali dovana Valentino dienos proga visai šeimai, juk nėra nieko žaviau, ka..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 943
Kalėdiniai marškinėliai šeimai „Linksmieji nykštukai“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Originalūs marškinėliai visai šeimai – puikus pasirinkimas kalėdinėms šeimos fotosesijoms. Šeima – brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo didžiuojamės, tad kalėdinių ma..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 670
Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui „Mama sako“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui – puiki dovana Mamos dienos proga. Nustebinkite savo mylimas mamas – juk mamos viską žino!Informacija:  Modelis: moterišk..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 966
Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui „Mamos kačiukas“ – puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam dėvėjimui. Geriausia dovana Motinos dienos proga. Juk nėra nieko žaviau, kaip vienod..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 717
Marškinėliai šeimai „Meilė“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt.Stilingi marškinėliai – puiki dovana gimimo, Motinos ar Tėvo dienos proga, taip pat ir kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Galiausiai, nelaukite jokios progos – paprastą ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 600
Marškinėliai broliui „Numeris vienas“Marškinėliai pagaminami per 2–4 d. d.Marškinėliai „Numeris vienas“ – gera dovana mylimam broliui gimtadienio proga. Tokius pačius marškinėlius galima nupirkti ir kitiems šeimos nariams, kad visa šeimos komanda būtų pasipuošusi! Vienodi arb..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)