Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai šeimai

Marškinėliai šeimai - Drabužių deriniai tėvams ir vaikams

Marškinėlių komplektai visai šeimai - mamai, tėčiui ir vaikui/vaikams. Gražu, kai visa šeima pasipuošus vienodais marškinėliais. Juk šeima - tai komanda, o komandai reikia marškinėlių! 

Marškinėliai mamai ir dukrai, mamai ir sūnui, tėčiui ir dukrai, tėčiui ir sūnui - išsirinkite komplektą, kurį galėsite dėvėti eidami pasivaikščioti, sportuoti, leisti laisvalaikį su brangiausiais šeimos nariais. 

Šeimos marškinėliai su užrašais ir paveikslėliais - moderniai šeimai, kuri mėgsta išsiskirti! Vienoda apranga šeimai - madinga ir originalu!

Marškinėlių komplektas - idealus sprendimas, jeigu ieškote dovanos visai šeimai.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Realios prekės spalvos gali nežymiai skirtis nuo matomų ekrane dėl skirtingų monitorių nustatymų.    Dėmesio!        lyginti iš išvirkščios pusės.        negalima džiovinti džiovyklėje;     ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 586
Baterijos. Marškinėliai šeimai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Daba..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 587
Baterijos. Marškinėliai tėčiui ir vaikuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas tėčiui ir dukrai/sūnui - stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai!Vienodi arba suderinti drabužiai tėčiui ir vaikui - madingas ir stilingas būdas pasipuošti, išsiskirti. Dab..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 959
Faini marškinėliai mamai ir dukraiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių duetas mamai ir dukrai- stilingas sprendimas šeimos fotosesijoms, šventėms ir kasdienai! FAINI marškinėliai - gera dovana žmonai ir dukrai ar mamos dienos proga.Vienodi arba suderinti drabužiai mamai ir vaikui..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 960
Fainos draugės. Marškinėliai geriausioms draugėmsMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Fainos draugės -  marškinėliai geriausioms draugėms arba sau, jei pati sau faina. :)  Marškinėliai su originaliu ir linksmu užrašu garantuos gerą nuotaiką ir aplinkinimas!Marškinėliai pagaminti iš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 700
Kalėdiniai marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu garsi išraiška - originalū..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 995
Marškinėlių derinys šeimai  - „Katukų šeima“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys šeimai - „Katukų šeima“ puikiai tiks fotosesijoms ir kasdieniam naudojimui. Geriausia dovana Valentino dienos proga visai šeimai.&nb..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 943
Linksmieji nykštukai. Kalėdiniai marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pirmos dvi šrifto spalvos  - sidabrinė ir auksinė.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų še..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 670
Mama sako. Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui - puiki dovana sau kiekvieną dieną. Kai norisi pasipuošti - dėvėkite ne tik stilingus marškinėlius, tačiau taip pat ir žinias, kuriomis dalinasi mama, kuri geriaus..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 966
Marškinėlių derinys mamai ir vaikui  - „Mamos kačiukas“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jei neįrašysite vaiko vardo, pagaminsime su tekstu - Mamos kačiukas.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Marškinėlių derinys mamai ir vaikui - „Mamos kačiukas“ puikiai tiks fo..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 626
Marškinėliai šeimai. Pirk 3vnt. gauk 21% nuolaidą.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Dėmesio! Jeigu perkate 3 vnt. ir daugiau - su kodu VAIKAI gausite net 21 % nuolaidą! Įsidėjus norimas prekes į krepšelį reikia  paspausti – „Krepšelis“ ir kairėje pusėje bus vieta nu..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 717
Meilė. Marškinėliai šeimaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Marškinėlių komplektas šeimai - puiki dovana sau.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Ma..
12,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 25 (viso puslapių - 3)