Lipdukai.eu
Your Cart

Marškinėliai porai

Marškinėliai porai

Vienodi marškinėliai porai - puiki dovana draugui, draugei, vyrui, žmonai  jaunavedžiams ar tėvams.

Marškinėliai su užrašais - puiki, įsimintina, bet nebrangi dovana, kuri tinka kiekvienam! Marškinėliai jam ir jai - idealus sprendimas, kai ieškote dovanos jauniesiems. Taip pat puiki dovana Valentino dienai, metinėms ar vestuvėms.

Užrašai ant marškinėlių gali būti mūsų sukurti arba tokie, kokių norite jūs,  gaminami pagal individualius užsakymus. 


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 701
Kalėdiniai elniai. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Marškinėliai internetu - stilingi, patogū..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 728
King & Queen. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Turite savo karalių ir norite jį kaip nors nustebinti? O gal turite savo princesę ir ieškote jai originalios dovanos, galbūt ir be jokios progos? Tokiu atveju marškinėliai karaliui ir karalienei - puikus p..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 716
Meilė. Marškinėlių komplektas porai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingi marškinėliai - puiki dovana gimimo dienos, motinos ir tėvo dienos proga, taip pat, kiekvienai dienai, kadangi nustebinti mylimą žmogų reikia kuo dažniau. Marškinėliai internetu - stilingi, patogūs bei jaukūs..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 613
Pica. Marškinėliai jam ir jaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kai ką nors myli, juk taip norisi garsiai visiems sakyti, kad turite labai svarbų žmogų greta savęs. Geriausias būdas tyliai parodyti, kad esate įsimylėjęs - originalūs marškinėliai "Pica" jam ir jai, kurie žavingai atrodo tiek ..
23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 998
Valentino  marškinėlių komplektas JAI ir JAM  - „Tu mano Katukas“Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šrifto dvi paskutinės spalvos - sidabrinė ir auksinė.Originali dovana Valentino dienos ar gimtadienio proga -  marškinėlių derinys  JAM ir JAI - „Tu mano Katukas“.Marš..
23,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)