Lipdukai.eu
Your Cart

Su lietuviška atributika

Apranga su lietuviška atributika 

Apranga su lietuviška atributika vaikams ir suaugusiems, mylintiems savo šalį.

Ieškai dovanos draugams iš užsienio, Lietuvos patriotui, o galbūt pats esi patriotas ir nori reprezentuoti savo šalį? Tuomet, turime jums dovanų idėjų – džemperiai ir marškinėliai su lietuviška atributika, spalvinimo marškinėliai vaikams ir suaugusiems, smėlinukai kūdikiams. Apranga su lietuviška atributika tiks vyrams, moterims, vaikams ir naujagimiams visoms progoms ir šventėms.

Priimame individualius užsakymus. Jeigu nerandate norimo dizaino, idėjos lietuviškos atributikos, galite susikurti patys. Parašykite mums, sukursime jūsų norimo dizaino lietuviškos atributikos aprangą ir įgyvendinsime visas jūsų idėjas!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 570
100 % Lietuvė. Smėlinukas mergaiteiIšskirtinis smėlinukas mergaitei su užrašu ir paveikslėliu - miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki dvejų metų laiko, arba sveikinant pirmojo gimtadienio proga. Kokybiški medvilniniai smėlinukai - praktiška asmeninė dovana, kuri nustebins ..
10,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 569
100 % Lietuvis. Smėlinukas berniukuiIšskirtinis smėlinukas berniukui su užrašu „100% Lietuvis“ - miela dovana lankant naujagimį, vaiką iki dvejų metų laiko, arba sveikinant gimtadienio proga.Kokybiški medvilniniai smėlinukai - praktiška asmeninė dovana, kuri nustebins tėv..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 607
100%Lietuvis. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikiški marškinėliai "100 % lietuvis" - drabužis, kurį turi nešioti kiekvienas vaikas. Patriotizmas - labai svarbi auklėjimo dalis, kuri perteikia vaiko supratimą - kas jis toks, kokios yra jo šaknys ir kokia šalies i..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 605
Realios prekės spalvos gali nežymiai skirtis nuo matomų ekrane dėl skirtingų monitorių nustatymų.    Dėmesio!        lyginti iš išvirkščios pusės.        negalima džiovinti džiovyklėje;     ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 608
Aš myliu Lietuvą. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilė Lietuvai - nuostabus jausmas, tad jeigu Jūsų vaikas didžiuojasi esantis lietuvis arba lietuvė - tokiu atveju galima apie tai drąsiai skebti dėvint skoningus drabužėlius, kurie leis puikiai atrodyti, žavėti aplink..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 556
Aš myliu Lietuvą. Kūdikio smėlinukasDĖMESIO! Žodį „AŠ“ galime pakeisti vaiko vardu. Jeigu pageidaujate smėlinuko su vardu, nepamirškite komentaruose parašyti žinutę!Mieli, išskirtiniai smėlinukai kūdikiui su užrašu ar paveikslėliu - šauni dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdi..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 536
Lietuva. Kūdikio smėlinukasMielas, išskirtinis smėlinukas kūdikiui su užrašu ar paveikslėliu - šauni dovana kūdikio besilaukiančiai ar jau kūdikį sūpuojančiai šeimai. Lankant naujagimio susilaukusius tėvelius nustebinkite originalia ir praktiška palankynų dovana.Kūdikio smėlinukas su Lietuvo..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 609
Lietuva. Vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kiekvienas Lietuvoje gimęs vaikas turėtų tuo didžiuotis ir tėveliai turėtų jam padovanoti skoningus marškinėlius, kurie reprezentuoja tikro lietuvio dvasią. Vaikiškų marškinėlių akcentas - kamuolys, kuris suformuojamas iš tauti..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 591
Marškinėliai su vyčiuMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vyriški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - puiki dovana sau arba draugui, broliui, tėčiui! Marškinėliai pagaminti iš minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. ..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1012
Nuspalvink Lietuvą. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Užsakant klasei ar grupei taikomos nuolaidos. Galime pagaminti ir  pagal Jūsų dizainą.Spalvinimo marškinėliai  - praktiška dovan..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1020
Spalvota Lietuva. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Užsakant klasei ar grupei taikomos nuolaidos. Galime pagaminti ir  pagal Jūsų dizainą.Spalvinimo marškinėliai  - praktiška dovana&..
11,90€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (viso puslapių - 1)