Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai

Džemperiai

Unikalūs, šmaikštūs ir skoningi bei stilingi džemperiai - puikus pasirinkimas tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinėms progoms. Kai norisi atrodyti puikiai ir tuo pačiu jaustis patogiai - rinkitės odai malonius džemperius, kurie puikiai tinka šeimai, porai ir individualybėms. Dėvėkite tik išskirtinius drabužius, kurie skirti unikalioms asmenybėms. Užsisakyk ir sutaupyk, nes akcijos siūlomos reguliariai!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 657
Baterijos. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikai - geriausi energijos įkrovėjai, tad šie specializuoti džemperiai internetu - geriausias to įrodymas. Kai norisi kasdien dėvėti šmaikščius ir skoningus džemperius, kurie padės įsikrauti energijos - rinkitės džemperiu..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Faina ir Fainūlka. Bliuzonų komplektas mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingų ir originlaių bliuzonų komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai. Puiki dovana mamos dienos proga!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas - &nb..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Faina ir Fainūlka. Džemperiai mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Ribotas kiekis.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas -  35% medvilnė ir 65% poliesteris. Pak..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 955
Faina ir Fainūlka. Stilingas džemperis merginaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingas džemperis merginai su originaliu, blizgiu užrašu! Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas -  50% medvilnė ir 50% poliesteris. Audinio gramatū..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Kalėdiniai džemperiai. Komplektas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kalėdos labai dažnai pavadinamos pačia gražiausi švente metuose, tad jeigu su tuo sutinkate - ruoškitės joms visus metus! O laukdami švenčių kasdien dėvėkite skoningus ir tuo pačiu labai patogius dže..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Kalėdiniai elniai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas maloniau, jeigu kiekvieną vakaraą leisite su artimaisiais ir kakava, taip pat, dėvėsite skoningus Kalėdinius džemperius su elniukais, kurie ne tik labai stilingi ir graž..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Kalėdiniai elniai. Džemperių komplektas jam ir jai.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kokybiški, ypač odai malonūs džemperiai - kiekvienam ir kiekvienai, kuris nori būti ne tik stilingas, tačiau tuo pačiu dėvėti ir kokybiškus, odai patrauklius, stilingus džemperius su kuriais kiekvie..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 942
Kalėdiniai nykštukai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pirmos dvi šrifto spalvos  - sidabrinė ir auksinė.Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai šeimai, kad švenčių laukimas būtų nuotaikingas.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas malon..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Kalėdinių elnių šeima. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu gar..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai - „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilės nebūna perdaug - katinai tai žino geriausiai. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams.Valentino diena- kiekvieną dieną!Informacija: Mo..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Mama sako.Džemperių komplekatas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino, o vaikams ir tėveliui yra dzin. Nutebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją original..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Mama sako mama žino. Džemperis mamaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jeigu mama sako, tai mama žino. Visos mamos yra išmanesnės nei Google paieškos sistema, tad iškilus klausimams  visada reikia kreiptis į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visa..
22,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (viso puslapių - 2)