Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai

Džemperiai

Unikalūs, šmaikštūs ir skoningi bei stilingi džemperiai - puikus pasirinkimas tiek kiekvienai dienai, tiek išskirtinėms progoms. Kai norisi atrodyti puikiai ir tuo pačiu jaustis patogiai - rinkitės odai malonius džemperius, kurie puikiai tinka šeimai, porai ir individualybėms. Dėvėkite tik išskirtinius drabužius, kurie skirti unikalioms asmenybėms. Užsisakyk ir sutaupyk, nes akcijos siūlomos reguliariai!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 657
Džemperiai šeimai „Baterijos“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kai norisi kasdien dėvėti originalius ir skoningus džemperius, kurie padės įsikrauti energijos, rinkitės džemperius visai šeimai "Baterija". Nes juk vaikai – geriausi energijos įkrovėjai, tad šie š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Džemperiai mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kiekis ribotas.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai – išskirtinė dovana sau ir kitam. Su šiais šmaikščiais ir riboto leidimo džemperiais kasdien priminkite sa..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Džemperių komplektas mamai ir dukrai „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Stilingo ir originalaus dizaino džemperių komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai – puiki dovana sau ar kitam Mamos dienos, ar bet kuria kita proga. Kasdien priminki..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 955
Stilingi džemperiai draugėms „Faina ir fainūlka“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Ieškai kaip nustebinti geriausią draugę? O galbūt mamą ar mylimą kaimynę? Originalus džemperis, ne tik sau, bet ir kitam, su kokybiška termo spauda. Rinkitės kokybę, rinkitės sti..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Kalėdiniai džemperiai visai šeimai su stilizuotų elnių motyvais – ne tik originali dovana, bet ir puikus būdas sukurti jaukų, vieningos šeimos įvaizdį. Nustebinkite savo šeimą šventiniu la..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai mamai ir vaikui – kad švenčių laukimas taptų dar jaukesnis! Mūsų džemperiai su kalėdinių elnių motyvais ne tik pakels nu..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Džemperių komplektas porai „Kalėdiniai elniai“Džemperiai pagaminami per 2 – 5 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt.  Kad švenčių laukti būtų kur kas smagiau, o adventas taptų dar žavesnis – siūlome stilingus, porai sukurtus džemperius su stilizuotais elnių motyvais. Jūsų pora gali būti ne tik antra pus..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 942
Džemperiai šeimai „Kalėdiniai nykštukai“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai šeimai, kad švenčių laukimas būtų nuotaikingas!Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas maloniau, jeigu kiekvieną vakarą leisite su a..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Džemperiai šeimai „Kalėdinių elnių šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d. Kaina nurodyta už 1 vnt. Originalūs kalėdiniai džemperiai visai šeimai – puikus būdas pasakyti visam pasauliui, kokia vieninga ir nuostabi Jūsų šeima. O kad Kalėdų laukimas būtų dar džiaugsmingesnis, siūlome š..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams. Valentino dienai ir kasdienai, nes meilės niekada nebūna per daug, o katinai tai žino geriau..
25,90€
MAMA SAKO  - O MAN DZIN Džemperiai  šeimai MAMA SAKO  - O MAN DZIN Džemperiai  šeimai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1154
Džemperiai šeimai - „Mama sako – o man dzin“ Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Originalūs džemperiai šeimai, kurie padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino geriausiai! Nustebinkite savo artimuosius ir pralinksminkite  originalia dovana, tinkančia bet kokiai progai.&..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Džemperių komplektas mamai ir vaikui „Mama sako – mama žino“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 2 vnt. Originalus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino geriausiai! Nustebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją originali..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 19 (viso puslapių - 2)