Lipdukai.eu
Your Cart

Moteriški džemperiai

Moteriški džemperiai

Moteriški džemperiai internetu – puikus būdas nustebinti mamą, dukrą, seserį, merginą ar draugę. Patogus ir kokybiškas džemperis – geriausias moters draugas kasdienybėje, todėl su originaliu džemperiu lengviau parodyti pasauliui, kaip ją mylite. Platus originalių gobtuvų pasirinkimas leis jums atrodyti ir jaustis puikiai, tuo pačiu šypsotis kaskart pažvelgus į veidrodį.

Reguliariai skelbiamos nuolaidos leis sutaupyti ir įsigyti džemperius dar pigiau. Ypač malonus odai, labai tvirtas ir kokybiškas – visoms mamoms ir visoms mylinčioms ir mylimoms moterims.

Užsisakykite dabar ir po poros dienų mėgaukitės nuostabiais džemperiais, kurie padės atrodyti ir jaustis ypatingai kiekvieną dieną.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Faina ir Fainūlka. Bliuzonų komplektas mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingų ir originlaių bliuzonų komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai. Puiki dovana mamos dienos proga!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas - &nb..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Faina ir Fainūlka. Džemperiai mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Ribotas kiekis.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas -  35% medvilnė ir 65% poliesteris. Pak..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 955
Faina ir Fainūlka. Stilingas džemperis merginaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingas džemperis merginai su originaliu, blizgiu užrašu! Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas -  50% medvilnė ir 50% poliesteris. Audinio gramatū..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Kalėdiniai džemperiai. Komplektas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kalėdos labai dažnai pavadinamos pačia gražiausi švente metuose, tad jeigu su tuo sutinkate - ruoškitės joms visus metus! O laukdami švenčių kasdien dėvėkite skoningus ir tuo pačiu labai patogius dže..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 663
Mama sako mama žino. Džemperis mamaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jeigu mama sako, tai mama žino. Visos mamos yra išmanesnės nei Google paieškos sistema, tad iškilus klausimams  visada reikia kreiptis į jas. Ir tegul vaikai bei tėveliai to nepamiršta! Unikalus džemperis tai visa..
22,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)