Lipdukai.eu
Your Cart

Vyriški džemperiai

Vyriški džemperiai

Jeigu ieškote originalios dovanos savo tėčiui, vyrui, broliui arba dėdei - tokiu atveju originalūs vyriški džemperiai yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kuris nori, kad dovana būtų ne tik labai originali, tačiau ir praktiška, mylima bei kasdien nešiojama. Vyriški džemperiai pritaikyti tėčiui ir vaikams, tėčiui ir visai šeimai, visiems giminaičiams, kurie jam yra artimi. Kartais reikia tokios mažos smulkmenos, kad vaikai pamatytų, jog tėvelis jais labai didžiuojasi ir tuo pačiu džiaugiasi.

Vyriški džemperiai tėčiams - originali dovana Tėčio dienos proga, tad parodykite savo tėveliui, koks jis jums yra svarbus ir paskatinkite jį kasdien dėvėti originalų drabužį, kuris tuo pačiu labai malonus odai ir leidžia puikiai jaustis.

Vyriški džemperiai - kiekvienai dienai ir ypatingoms progoms.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 656
Džemperiai šeimai „Pica“Džemperiai pagaminami per 2–4 d. d.Kaina nurodyta už 1 vnt. Džemperiai visai šeimai „Pica“ – tiems, kurie visi kartu – geriausia komanda! Rinkitės kokybę, rinkitės stilingus džemperius. Džemperiai su šmaikščiais picos motyvais – tam, kad m..
25,90€
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)