Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai poroms

Džemperiai poroms

Džemperiai porai subalansuoti ne tik poroms, kurios labai myli vienos kitas ir tuo pačiu nori garsiai apie tai sakyti visam pasauliui, tačiau ir mamai ir vaikui, ir tėčiui ir vaikui. Džemperių pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis kažko išskirtinio, kažko jaukaus, originalaus ir tuo pačiu šmaikštaus - turėtų apžiūrėti mūsų katalogą, kuriame pasirinkimas labai platus, tad paieškos bus sėkmingos, o kiekvienas poreikis - patenkintas.

Džemperiai porai internetu yra labai skirtingi, taip orientuojantis ir į skirtingų žmonių poreikius bei pasiūlant jiems ypač aukštą kokybę už priimtiną kainą. Kokybiška medžiaga, lengva priežiūra ir originalumas - kiekviena galimybė tam, kuris ieško kokybės pigiai ir greitai.

 

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Kalėdiniai elniai. Džemperių komplektas jam ir jai.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kokybiški, ypač odai malonūs džemperiai - kiekvienam ir kiekvienai, kuris nori būti ne tik stilingas, tačiau tuo pačiu dėvėti ir kokybiškus, odai patrauklius, stilingus džemperius su kuriais kiekvie..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 697
Meilė. Džemperių komplektas jam ir jai.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Jeigu norite mylimam žmogui parodyti, koks jis Jums yra svarbus - dovanokite džemperį, kuri garsiau nei žodžiai padeda išreikšti gražias mintis. Džemperių komplektas jam ir jai puiki dovana ne tik savo ant..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 997
Džemperiai porai JAI ir JAM  - „MIAU ir MUR“Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Originalūs ir linksmi džemperiai porai -  gera dovana metinių ar Valentino dienos proga.Kokybiški, ypač odai malonūs dže..
22,90€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)