Lipdukai.eu
Your Cart

Džemperiai šeimai

Džemperiai šeimai

Jeigu labai mylite savo šeimą ir norite garsiai apie tai rėkti - tokiu atveju džemperiai šeimai yra tylus garsiausias tos išraiškos būdas, kuris leis visiems matyti, kokie nuostabią šeimą turite. O tuo pačiu pigūs, tačiau labai kokybiški džemperiai yra šmaikštūs, tad paprasčiausi drabužiai suteiks jiems kur kas daugiau išskirtinumo ir net svarbos.

Džemperiai šeimai internetu puiki dovana ne tik tada, kai reikia nustebinti mamą, tėtį arba vaikus, tačiau ir įprastą dieną, kai norisi savo šeimai pasakyti, kokie jie yra jums svarbūs ir kaip stipriai juos mylite. Nuolatos pildome savo katalogą, siūlome nuolaidas, tad sutaupyti ir įsigyti kokybę galima dar paprasčiau.

Džemperiai šeimai su gobtuvu - meilė sau ir savo artimam.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 657
Baterijos. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vaikai - geriausi energijos įkrovėjai, tad šie specializuoti džemperiai internetu - geriausias to įrodymas. Kai norisi kasdien dėvėti šmaikščius ir skoningus džemperius, kurie padės įsikrauti energijos - rinkitės džemperiu..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 956
Faina ir Fainūlka. Bliuzonų komplektas mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Stilingų ir originlaių bliuzonų komplektas su blizgiu užrašu mamai ir dukrai. Puiki dovana mamos dienos proga!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas - &nb..
39,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 954
Faina ir Fainūlka. Džemperiai mamai ir dukraiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Ribotas kiekis.Linksmo dizaino, ypač odai malonūs džemperiai mamai ir dukrai!Informacija: Modelis:  UNISEX. Audinio sudėtis: šiauštas trikotažas -  35% medvilnė ir 65% poliesteris. Pak..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Kalėdiniai džemperiai. Komplektas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kalėdos labai dažnai pavadinamos pačia gražiausi švente metuose, tad jeigu su tuo sutinkate - ruoškitės joms visus metus! O laukdami švenčių kasdien dėvėkite skoningus ir tuo pačiu labai patogius dže..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Kalėdiniai elniai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas maloniau, jeigu kiekvieną vakaraą leisite su artimaisiais ir kakava, taip pat, dėvėsite skoningus Kalėdinius džemperius su elniukais, kurie ne tik labai stilingi ir graž..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 942
Kalėdiniai nykštukai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pirmos dvi šrifto spalvos  - sidabrinė ir auksinė.Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai šeimai, kad švenčių laukimas būtų nuotaikingas.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas malon..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Kalėdinių elnių šeima. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu gar..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 999
Originalūs džemperiai šeimai - „Katukų šeima“Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Meilės nebūna perdaug - katinai tai žino geriausiai. Džemperiai šeimai su mielais katinais pakels nuotaiką kiekvienam šeimos nariui ir aplinkiniams.Valentino diena- kiekvieną dieną!Informacija: Mo..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 665
Mama sako.Džemperių komplekatas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino, o vaikams ir tėveliui yra dzin. Nutebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją original..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 698
Meilė. Džemperių komplektas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Ryšys tarp mamos ir vaiko - nenutrūkstamas, tad nieko keisto, kad kartais šeimos nori parodyti, kad jų nariai vieni kitiems yra labai svarbūs. Džemperiai mamai ir vaikui - ne tik nuostabi dovana kokia nors prog..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 664
O mums dzin. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Puikus džemperių komplektas, kuris padės šmaikščiai pasižiūrėti į kasdienybę. Juk mama visada žino, o vaikams ir tėveliui yra dzin. Nutebinkite savo mamytę ir pralinksminkite ją originalia dovana.Kokybiški, ypač..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 656
Pica. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Džemperiai visai šeimai "Pica" - tiems, kurie nori parodyti, kad jie visi kartu - geriausia komanda! Kiekvienam - po mažą gabaliuką skanios picos, kuria galėite mėgautis kiekvieną dieną. Juk šeima tokie pat skani, kaip ir p..
22,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (viso puslapių - 2)