Lipdukai.eu
Your Cart

Proginiai džemperiai

Proginiai džemperiai

Proginiai džemperiai visai šeimai! Geriausias būdas parodyti meilę savo artimajam - dėmesys.

Parodyti dėmesį savo mylimiesiems niekada nebuvo lengviau - su proginiais džemperiais, kiekvieną dieną priminsite savo mylimiesiems kaip stipriai juos mylite. Proginiai džemperiai - tai praktiška ir kokybiška dovanagerą kainą - Mamos dienai, Tėvo dienai, Metinėms, Valentino dienai, gimtadieniui.

Užsukite ir išsirinkite norimo dizaino kokybišką, minkštą ir patogų džemperį gera kaina

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 709
Kalėdiniai džemperiai. Komplektas mamai ir vaikui.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kalėdos labai dažnai pavadinamos pačia gražiausi švente metuose, tad jeigu su tuo sutinkate - ruoškitės joms visus metus! O laukdami švenčių kasdien dėvėkite skoningus ir tuo pačiu labai patogius dže..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 696
Kalėdiniai elniai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas maloniau, jeigu kiekvieną vakaraą leisite su artimaisiais ir kakava, taip pat, dėvėsite skoningus Kalėdinius džemperius su elniukais, kurie ne tik labai stilingi ir graž..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 694
Kalėdiniai elniai. Džemperių komplektas jam ir jai.Džemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Kokybiški, ypač odai malonūs džemperiai - kiekvienam ir kiekvienai, kuris nori būti ne tik stilingas, tačiau tuo pačiu dėvėti ir kokybiškus, odai patrauklius, stilingus džemperius su kuriais kiekvie..
41,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 942
Kalėdiniai nykštukai. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Pirmos dvi šrifto spalvos  - sidabrinė ir auksinė.Kaip pasipuošti Kalėdų laukimo metu? Kalėdiniai džemperiai šeimai, kad švenčių laukimas būtų nuotaikingas.Laukti švenčių visai šeimai bus kur kas malon..
22,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 699
Kalėdinių elnių šeima. Džemperiai šeimaiDžemperiai pagaminami per 2 - 4 d. d.Šeima - brangiausias turtas, kurį labai mylime ir kuriuo labai džiaugiamės. Kartais taip norisi visam pasauliui pasakyti, kokia nuostabi yra Jūsų šeima. O paprasčiausia, tyli, tačiau tuo pačiu gar..
22,90€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)