Lipdukai.eu
Your Cart

Spalvinimo marškinėliai

Spalvinimo marškinėliai

Spalvinimo marškinėliai - kūrybingiems vaikams ir tėvams! Tai puikus užsiėmimams vaikams ir tėvams, visai šeimai leisti laiką kartu – smagiau.

Ieškote originalios ir praktiškos dovanos vaikui ar šeimos nariui? Tuomet originalus pasirinkimas-spalvinimo marškinėliai. Ši dovana patiks kiekvienam vaikui ir ne tik , nes savo stilingus svajonių marškinėlius galės susikurti pats, naudojant mėgstamiausias spalvas. Tai praktiška ir originali, personalizuota dovanos idėja vaikams ir šeimos nariams visoms šventėms – gimtadienio proga, Vėlykloms, Kalėdoms.

Spalvinimo marškinėliai pagaminti iš 100% minkštos medvilnės, o užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant marškinėlių perkelti lipdukai. 

Linksmi, šmaikštūs užrašai ir paveikslėliai ant medvilninių marškinėlių gali būti mūsų sukurti arba jūsų sugalvoti, todėl nebijokite eksperimentuoti ir susikurkite savo marškinėlius patys. Parašykite mums ir mes išpildysime jūsų idėją.

LĖKTUVĖLIS  Vaikiški marškinėliai spalvinimui BERNIUKUI IR MERGAITEI LĖKTUVĖLIS  Vaikiški marškinėliai spalvinimui BERNIUKUI IR MERGAITEI
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 725
Lėktuvėlis. Vaikiški marškinėliai splavinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina tačiau galite jos įsigyti.Vaikiški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - praktiška dovana stilingam berniukui/mergaitei!Galbūt Jūsų berniukas nori būti pi..
9,90€ 12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1012
Nuspalvink Lietuvą. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Užsakant klasei ar grupei taikomos nuolaidos. Galime pagaminti ir  pagal Jūsų dizainą.Spalvinimo marškinėliai  - praktiška dovan..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 948
Nykštukai. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Užsakant klasei ar grupei taikomos nuolaidos. Galime pagaminti ir  pagal Jūsų dizainą.Kalėdiniai spalvinimo marškinėliai  - praktiška dov..
12,90€
ORO BALIONAS  Marškinėliai spalvinimui ORO BALIONAS  Marškinėliai spalvinimui
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 726
Oro balionas. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.DĖMESIO! Pasirinktas skaičius bus gaminamas blizgios auksinės spalvos.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite jos įsigyti.Vaikiški marškinėliai su užrašais, paveikslėliais  - praktiška dovana ..
9,90€ 12,90€
PRINCESĖ Spalvinami marškinėliai PRINCESĖ Spalvinami marškinėliai
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 723
Princesė. Spalvinami marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai i komplektą neįeina, tačiau galite jos įsigyti.Kiekviena mergaitė - pati gražiausia princesė. Jeigu Jūsų mažoji nori dėvėti princesėms skirtus drabužius - padovanokite jai spalvinimo marški..
9,90€ 12,90€
PRINCESĖS Marškinėlių spalvinimui komplektas MAMAI IR VAIKUI PRINCESĖS Marškinėlių spalvinimui komplektas MAMAI IR VAIKUI
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 724
Princesės. Marškinėlių komplektas mamai ir vaikui.Marškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina tačiau galite jos įsigyti.Mama ir dukra - tikros princesės, kurios dėvėdamos tokius pačius marškinėlius ne tik atrodys stilingai ir žavingai, tačiau ir ..
19,80€ 23,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1020
Spalvota Lietuva. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Užsakant klasei ar grupei taikomos nuolaidos. Galime pagaminti ir  pagal Jūsų dizainą.Spalvinimo marškinėliai  - praktiška dovana&..
11,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1010
Velykiniai margučiai. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite juos įsigyti.Velykos – graži  šventė, šventinių marškinėlių spalvinimas  - smagi pramoga namuose, klasėje ar darželio grupėje. Ma..
12,90€
VELYKINIS KIŠKUTIS Marškinėliai spalvinimui VELYKINIS KIŠKUTIS Marškinėliai spalvinimui
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 727
Velykinis kiškutis. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite jos įsigyti.Velykos - smagi šventė, tad jeigu norite, kad jos būtų dar smagesnės - siūlome aprūpinti vaikutį skoningais marškinėliais, kurie dekoruo..
9,90€ 12,90€
VIENARAGIS  Marškinėliai spalvinimui VIENARAGIS  Marškinėliai spalvinimui
Akcija
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 722
Vienaragis. Marškinėliai spalvinimuiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.DĖMESIO! Pasirinktas skaičius bus gaminamas blizgios auksinės spalvos.Tekstilės flomasteriai į komplektą neįeina, tačiau galite jos įsigyti.Vienaragiai gyvena ne tik pasakų šalyse, tačiau gali apsigyventi ir ant Jūsų ..
9,90€ 12,90€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)