Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai

Lipdukai ant sienos - RAIDĖS IR SKAIČIAI

Matydami kiekvieną dieną raides ir skaičius ant sienos vaikai  mokosi juos pažinti, ugdo dėmesį, pastabumą.  Lipdukai su lietuvių kalbos raidėmis ir skaičiais puiki pagalbinė priemonė mokytojams.

Geriausias būdas mokytis - žaisti! Vaikai net patys nepastebės kaip išmoks visas raudeles ir skaičius! Lipdukai raidės ir skaičiai - efektyviausia mokymosi priemonė.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1022
Sienų lipdukai - „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lipdukai, lietuvių kalbos abėcėlės mažosios ir didžiosios raidės,  leiždia vaikams lengvai įsiminti raides ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves.Raidės aukštis 15 cmPrivalumaiGreit..
45,90€
Anglų kalbos ABĖCĖLĖ Lipdukai Anglų kalbos ABĖCĖLĖ Lipdukai
Akcija
Manufacturer: Kinija Model: 323
Sienų lipdukai „Anglų kalbos ABĖCĖLĖ“Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d. d.Turbūt visi puikiai pamena vaikystėje girdėtą dainelę: "ei bi ci di i ef dži...". Ją išmokti pažįstant anglų kalbos raideles yra kur kas paprasčiau! Vaikiški lipdukai gali būti ne tik puiki mokomoji priemonė, t..
7,90€ 14,90€
AŠ STEBIU ORUS Sienų lipdukai AŠ STEBIU ORUS Sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1028
Sienų lipdukai - „Orai“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Orų pažinimo procesas bus lengvesnis, jei ant sienos užklijuosite lipukus, kurie moko ir puošia ugdymo erdves.PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras. Lipdukai lengvai pašalinami. Jei neradote tinkamo dydžio,..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1004
Edukacinis grindų lipdukas „Daugybos lentelė“Lipdukas grindims pagaminamas per 2 - 5 d. d.IŠMATAVIMAI: vienas lipdukas - 50 cm X 11 cmEdukacinis grindų lipdukas „Daugybos  lentelė“ - vizualus ir praktinis daugybos lentelės  mokymosi būdas. Net ir nenorintys mokytis daugybos le..
260,00€
DAUGYBOS LENTELĖ edukaciniai lipdukai ant sienos  DAUGYBOS LENTELĖ edukaciniai lipdukai ant sienos
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1075
„Daugybos lentelė“ - edukaciniai lipdukai ant sienos.Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Edukaciniai sienų lipdukai „Daugybos  lentelė“ - vizualus ir praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Net ir nenorintys mokytis daugybos lentelę išmoks lengvai.Privalumai Greitai ir pigiai..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1024
Sienų lipdukai „Dydžiai“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Dydžiai“ ne tik moko vaikus dydžių skirtumo, bet ir sukuria jaukią bei žaismingą aplinką. Tai puikus būdas atsinaujinti interjerą ir edukuoti vaikus viename!PrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas int..
25,00€
EMOCIJOS Edukaciniai grindų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1037
Grindų lipdukai - „Emocijos“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas nuo mažens. Lipdukai ant grindų su emocijomis - puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Komplektą sudaro 18 vnt. lipdukų.PrivalumaiGreitai ir p..
25,90€
EMOCIJŲ PAŽINIMAS Sienų lipdukai EMOCIJŲ PAŽINIMAS Sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1026
Sienų lipdukai - „Emocijos“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas nuo mažens. Lipdukai ant sienų su emocijomis - puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose.Apvalaus lipduko skersmuo - 20 cmPrivalumaiGreitai ir p..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1023
Sienų lipdukai - „Figūros“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Idėja geometrinių figūrų pažinimui - lipdukai ant sienos. Geometrinės figūros taps lengvai įsimenamos, jeigu jas dažnai matysime artimoje aplikoje.Vienos figūros dydis apie  19 - 22 cmPrivalumaiGreitai ir pigiai atn..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1005
Sienų lipdukai- „Iliustruota lietuvių kalbos abėcėlė“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Iliustruoti lietuvių kalbos abėcėlės lipdukai -  ne tik leiždia vaikams lengvai įsiminti raides, bet ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves. Lietuviškos abėcėlės raidės ant  sienos  ..
29,99€
ISTORIJOS LAIKO JUOSTA Sienų lipdukai ISTORIJOS LAIKO JUOSTA Sienų lipdukai
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1034
Sienų lipdukai - „Istorijos laiko juosta“Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Pasaulio istorijos laiko juosta - edukacinis / dekoracinis lipdukas ugdymo įstaigai. Suklijuoto llipduko į vieną juostą ilgis 4 mPrivalumaiGreitai ir pigiai atnaujintas interjeras. Lipdukai lengvai p..
79,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 368
Sienų lipdukai - lietuvių kalbos ABĖCĖLĖ (mažosios raidės)Lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Lietuviškos abėcėlės raidės ant  sienos - puiki raidžių mokymo priemonė ir vaiko kambario dekoracija.Abėcėlės lipdukų rinkinys – praktiška  dovana pirmokui Rugsėjo 1-osios proga.Privalu..
16,99€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 26 (viso puslapių - 3)