Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai

Edukaciniai lipdukai

Matydami kiekvieną dieną raides ir skaičius ant sienos vaikai  mokosi juos pažinti, ugdo dėmesį, pastabumą.  Lipdukai su lietuvių kalbos raidėmis ir skaičiais puiki pagalbinė priemonė mokytojams.

Geriausias būdas mokytis - žaisti! Vaikai net patys nepastebės kaip išmoks visas raudeles ir skaičius! Lipdukai raidės ir skaičiai - efektyviausia mokymosi priemonė.

Edukacinius sienų lipdukus galima pritaikyti prie bet kokios edukacinės temos, todėl jie puikiai tinka skirtingiems klasių lygiams ir dalykinėms sritims.  Edukaciniai  lipdukai kuria įtraukesnę mokymosi aplinką.

Edukaciniai  grindų lipdukai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir padengti specialiu grindų laminatu, kuris užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jie puikiai tinka klasėms, koridoriams ir kitoms intensyvaus judėjimo vietoms švietimo įstaigose.  Lipdukai pasižymi neslystančiomis savybėmis, todėl jais saugu vaikščioti vaikams, be to, jie gali būti dažnai valomi neprarandant ryškių spalvų ir formų.

Pristatome naujoviškus ir aukštos kokybės edukacinius  lipdukus, kurie sukurti ir pagaminti taip, kad vaikams mokytis būtų įdomiau ir smagiau. Mūsų lipdukai puikiai tinka švietimo įstaigoms, įskaitant klases, bibliotekas ir vaikų darželius, nes jie yra vizualiai patrauklūs ir suteikia vaikams įtraukesnę mokymosi aplinką.


Manufacturer: Kinija Model: 323
Edukaciniai sienų lipdukai „Anglų kalbos ABĖCĖLĖ“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Anglų kalbos abėcėlė" – paprasčiausias būdas išmokyti vaiką šios kalbos! Originalios raidelės puoštos gyvūnėliais, kad mokytis būtų dar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 367
Edukaciniai sienų lipdukai „Lietuvių kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Lietuvių kalbos ABĖCĖLĖ“ – visiems mažiesiems piliečiams, kurie nori mokėti savo šalies kalbą. Žodelius lengviau dėlioti bus matant dideles ir žaismingas abėcėlės raides ant sien..
18,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 368
Edukaciniai sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukacinis sienų lipdukas „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“ – ne tik dekoracija ugdymo įstaigoms ar vaiko kambariui, bet ir šauni pagalba įsidėmėti raides ir mokintis taisyklingai rašyti! Abėcėlės lipdukų rinkinys..
16,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 574
Edukacinis sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Žemėlapis su pasaulio šalimis ir sostinių pavadinimais lietuvių kalba gali būti m..
38,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 711
Sienų lipdukas lietuvių kalba „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Interjero lipdukas „Pasaulio šalių žemėlapis su gyvūnais“ – stilingas namų arba biuro interjero elementas. Tai greitas ir originalus būdas atnaujinti svetainę, jaunuolio, vaiko kambarį arba..
49,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 803
Kreidinis lipdukas. LietuvaSienų lipdukai pagaminami per 2 - 5 d. d.Rašykite mums jei :Jei pageidaujate sužinti tikslius matmenis Jūsų norimo paveikslėlio Jei nerandate tinkamo dydžio ar formosNAUJIENA! Rašyti ir piešti ant kreida rašomos lentos dabar galite dar stilingiau. Gali..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 887
Edukaciniai sienų lipdukai „Saulės sistemos planetos“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d. Ieškote būdų kaip pagyvinti vaiko kambario interjerą? O galbūt norite užauginti mažąjį astronomą? Šie originalūs ir stilingi, o tuo pačiu ir edukaciniai lipdukai įneš į Jūsų namus išskirtinumo ir žaismi..
35,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 892
Edukaciniai sienų lipdukai „Rusų kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d.Edukacinis lipdukas „Rusų kalbos abėcėlė“ – tiems, kurie domisi užsienio kalbomis ir mėgsta išmokti kažką naujo! Stilingas edukacinis lipdukas padės išmokti rusų kalbos abėcėlę, kad galėtumėte ja laisvai š..
24,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 910
Edukaciniai sienų lipdukai „Skaičiai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–4 d. d. Lipdukai skaičiai ant sienos ar baldų – puiki mokomoji priemonė ikimokyklinio ir pradinių klasių vaikams. Lipdukai padės lavinti matematikos įgūdžius nuo pat mažų dienų, o tuo pačiu puikiai papuoš vaiko kambarį..
17,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1005
Edukaciniai sienų lipdukai „Iliustruota lietuvių kalbos abėcėlė“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pasirinkimuose nurodyti matmenys – raidės aukštis, priklausomai nuo raidės ar paveikslėlio, kai kurios raidės bus didesnės.Iliustruoti lietuvių kalbos abėcėlės lipdukai – ne tik padeda ..
29,99€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1022
Sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Raidės aukštis 15 cmSienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“ – vaikų lavinimui skirtas lipdukas, kuris leidžia vaikams lengvai įsiminti raides ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1023
Edukaciniai sienų lipdukai „Figūros“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Vienos figūros dydis apie 19–22 cmEdukaciniai sienų lipdukai „Figūros“ – puiki idėja geometrinių figūrų pažinimui. Geometrinės figūros taps lengvai įsimenamos, jeigu jas dažnai matysime artimoje aplinkoje. Paprastas b..
35,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 36 (viso puslapių - 3)