Lipdukai.eu
Your Cart

Edukaciniai

Edukaciniai lipdukai

Matydami kiekvieną dieną raides ir skaičius ant sienos vaikai  mokosi juos pažinti, ugdo dėmesį, pastabumą.  Lipdukai su lietuvių kalbos raidėmis ir skaičiais puiki pagalbinė priemonė mokytojams.

Geriausias būdas mokytis - žaisti! Vaikai net patys nepastebės kaip išmoks visas raudeles ir skaičius! Lipdukai raidės ir skaičiai - efektyviausia mokymosi priemonė.

Edukacinius sienų lipdukus galima pritaikyti prie bet kokios edukacinės temos, todėl jie puikiai tinka skirtingiems klasių lygiams ir dalykinėms sritims.  Edukaciniai  lipdukai kuria įtraukesnę mokymosi aplinką.

Edukaciniai  grindų lipdukai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir padengti specialiu grindų laminatu, kuris užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jie puikiai tinka klasėms, koridoriams ir kitoms intensyvaus judėjimo vietoms švietimo įstaigose.  Lipdukai pasižymi neslystančiomis savybėmis, todėl jais saugu vaikščioti vaikams, be to, jie gali būti dažnai valomi neprarandant ryškių spalvų ir formų.

Pristatome naujoviškus ir aukštos kokybės edukacinius  lipdukus, kurie sukurti ir pagaminti taip, kad vaikams mokytis būtų įdomiau ir smagiau. Mūsų lipdukai puikiai tinka švietimo įstaigoms, įskaitant klases, bibliotekas ir vaikų darželius, nes jie yra vizualiai patrauklūs ir suteikia vaikams įtraukesnę mokymosi aplinką.


Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1022
Sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Raidės aukštis 15 cmSienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios ir didžiosios raidės“ – vaikų lavinimui skirtas lipdukas, kuris leidžia vaikams lengvai įsiminti raides ir papuošia ugdymo įstaigos ar namų erdves..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 368
Edukaciniai sienų lipdukai „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukacinis sienų lipdukas „ABĖCĖLĖ Mažosios raidės“ – ne tik dekoracija ugdymo įstaigoms ar vaiko kambariui, bet ir šauni pagalba įsidėmėti raides ir mokintis taisyklingai rašyti! Abėcėlės lipdukų rinkinys..
16,99€
Manufacturer: Kinija Model: 323
Edukaciniai sienų lipdukai „Anglų kalbos ABĖCĖLĖ“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cmSienų lipdukai „Anglų kalbos abėcėlė" – paprasčiausias būdas išmokyti vaiką šios kalbos! Originalios raidelės puoštos gyvūnėliais, kad mokytis būtų dar..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1028
Edukaciniai sienų lipdukai „Aš stebiu orus“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai sienų lipdukai „Aš stebiu orus“ – lengvam ir smagiam orų pažinimui. Šis procesas bus smagesnis su žaismingais sienų lipdukais, kurie perteikia tokią emociją, koks oras už lango! Edukaciniai sienų li..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1004
Edukacinis grindų lipdukas „Daugybos lentelė ant laiptų“Lipdukai grindims pagaminami per 2–5 d. d.Vienas lipdukas – 50 cm x 11 cmEdukacinis grindų lipdukas „Daugybos lentelė“ – vizualus ir praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Net ir nenorintys mokytis daugybos lentelę išmoks leng..
260,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1082
Sienų lipdukai „Daugybos lentelė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Edukaciniai sienų lipdukai „Daugybos lentelė“ – vizualus ir praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Puikus pasirinkimas tiems, kuriems sunku išmokti ir atsiminti tiek daug skaičių, nes kabėdamas ant sienos lipd..
79,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1024
Edukaciniai sienų lipdukai „Dydžiai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Edukaciniai lipdukai „Dydžiai“ – ne tik moko vaikus dydžių skirtumo, bet ir sukuria jaukią bei žaismingą aplinką. Tai puikus būdas atsinaujinti interjerą ir edukuoti vaikus. Sienų lipdukai tiks darželiams, mokykloms i..
25,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1037
Edukaciniai grindų lipdukai „Emocijos“Grindų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Komplektą sudaro 18 vnt. lipdukų. Vieno apskritimo skersmuo 19 cm.Lipdukai ant grindų su emocijomis – puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas nuo ..
25,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1026
Edukaciniai sienų lipdukai „Emocijų pažinimas“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Apvalaus lipduko skersmuo  20 cmLipdukai ant sienų su emocijomis – puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas nuo mažens!Privalumai:G..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1093
Edukaciniai sienų lipdukai „Emocijų pažinimas skiemenimis“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d.Apvalaus lipduko skersmuo  20 cmEmocijų lipdukai su skiemenimis – puiki edukacinė priemonė ir puošmena mokykloje, darželyje ar namuose. Ne tik vaikų emocijų pažinimas turi būti ugdomas, bet ir..
45,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1023
Edukaciniai sienų lipdukai „Figūros“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Vienos figūros dydis apie 19–22 cmEdukaciniai sienų lipdukai „Figūros“ – puiki idėja geometrinių figūrų pažinimui. Geometrinės figūros taps lengvai įsimenamos, jeigu jas dažnai matysime artimoje aplinkoje. Paprastas b..
35,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1075
Edukaciniai sienų lipdukai „Iliustruota daugybos lentelė“Sienų lipdukai pagaminami per 2 – 5 d. d„Iliustruota daugybos lentelė“ – vizualus bei praktinis daugybos lentelės mokymosi būdas. Gražūs ir žaismingi lipdukai sudomins ir pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Net ir nenorintys mokytis ..
49,90€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 39 (viso puslapių - 4)