Lipdukai.eu
Your Cart

Originalūs rinkiniai

Orginalūs rinkiniai

„Orginalūs rinkiniai“ - tai išskirtinio dizaino lipdukų kolekcijos, kurios padės ugdyti vaikus ne tik mokslo, bet ir bendruomeniškumo bei tinkamo etiketo temomis.

Įtraukaus ugdymo lipdukai sukurs edukacines erdves ir leis vaikams mokytis to net nejaučiant! Mokymasis be knygų pats geriausias sprendimas vaikams, kurie labiau mėgsta laiką leisti aktyviai. Grindų lipdukai žaidimams sukurs išskirtinį dizainą ir taps pačiu geriausiu žaidimu kai už lango blogas oras. O sienų lipdukai prisidės prie vaikų ugdymo ir atskleis vaikų kūrybiškumą!

Kasparo Sakalausko kurta „Išsiųskite vaikus į Tropikus“ sienų bei grindų lipdukų kolekcija džiugins vaikus džiunglių tematika. Išskirtinio dizaino sienų ir grindų lipdukai lavins mažųjų vaizduotę, padės susipažinti su džiunglių gyvūnais, mokins skaičių, geometrinių figūrų pavadinimų ir abėcėlės!

Įdomūs ir žaismingi rinkiniai klasei ugdys vaikų sąmoningumą, bendrystės jausmą, padės pažinti savo klasės draugus ir save patį. Klasės kalendorius, knygų skaitymo klubo žymeklis ar paskatinimo lipdukai gali būti puiki dovana pirmokams, priešmokyklinukams Rugsėjo 1-osios proga!

SKAITYMO KLUBAS įtraukusis žymėjimo lipdukas SKAITYMO KLUBAS įtraukusis žymėjimo lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1171
Įtraukusis žymėjimo lipdukas „SKAITYMO KLUBAS“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„SKAITYMO KLUBAS“ - tai knygų mylėtojo draugas, kuris praturtins kiekvieno vaiko skaitymo patirtį.  Šis unikalu..
49,90€
KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas KLASIOKŲ GIMTADIENIAI gimtadienių žymėjimo lipdukas
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1173
Gimtadienių žymėjimo lipdukas „Klasiokų gimtadieniai“Sienų lipdukai pagaminami per 2–5 d. d.Lipduko išmatavimai: 140 cm x 60 cmMedžiagiškumas: visas lipdukas padengtas markeriu rašomu laminatu.„Klasiokų gimtadieniai“ - tai unikalus lipdukas, kuris skatina atsiminti klasiokų gimtadienius, puoselė..
49,90€
PASKATINIMO LIPDUKAI motyvacinė priemonė PASKATINIMO LIPDUKAI motyvacinė priemonė
Naujiena
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1197
Motyvacinė priemonė „Paskatinimo lipdukai“Lipdukai pagaminami per 2–3 d. d.Lipdukų lapelio dydis: 17.5 cm x 14 cmRinkinį sudaro 1 lapelis lipdukųOriginalūs paskatinimo lipdukai lietuvių kalba - tai žaisminga priemonė, kuri motyvuoja vaikus siekti didesnių pasiekimų ir džiaugtis mokymosi procesu...
1,90€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)