Lipdukai.eu
Your Cart

Apranga

Apranga

Ieškote ne tik originalios, bet ir patogios aprangos savo ar draugų vaikui?

Pas mus rasite aprangą darželiams ir mokyklai: marškinėlius, spalvinimo marškinėlius, džemperius, kuprines ir krepšius. Tai ne tik originali bet ir praktiška dovana vaikui - su vaiko vardo spauda ant tekstilės, jūsų vaiko apranga nepasimes.

Priimame ir individualius užsakymus, galima užsisakyti aprangą su vaiko vardu arba visai klasei, komandai. Parašykite mums info@lipdukai.eu, atsiųskite norimos spaudos ant aprangos dizainą, žodžius ir mes pasistengsime išpildyti jūsų norus.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 763
Marškinėliai su logotipu. Užsakymą pagaminsime per 2 - 5 d. d.„Marškinėliai su logotipu“ - tai unikalus būdas susikurti savo išskirtinį marškinėlių dizainą. Papuoškite save, įstaigos grupę, o gal visą būrį renginio žmonių su Jūsų pasirinktu logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paš..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 760
Marškinėliai su vardu.  Personalizuoti vaikiški marškinėliai.Marškinėliai pagaminami per 2 - 5 d. d.Išskirk save, savo artimą ar vaiką būryje žmonių su personalizuotais marškinėliais! Vardas ar logotipas atspausdintas bus ant priekio ir ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums..
12,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 759
Sportiniai marškinėliai su vardu ir numeriu.  Personalizuoti vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vardas atspausdintas ant priekio ir ant nugaros, numeris tik ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakan..
16,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 900
KEPURĖ SU VARDUPagaminama per 2 - 5 d. d.Penkių panelių kepuraitė vaikam su vaiko vardu ar logotipu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu  info@lipdukai.eu.  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.PrivalumaiMedžiagiškumas: 100% šiaušta ..
8,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 896
Personalizuotas lietpaltis su vardu ar logotipuPagaminama per 2 - 5 d. d.Personalizuota ar su logotipu, vandeniui ir vėjui nelaidi striukė vaikams, puiki prizinė dovana moksleiviui ar priešmokyklinukui.Su užtrauktuku Kapišonas su virvele, sulankstytas apykaklėje 2 išorinės ki..
18,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 895
SPORTINĖ APRANGAPagaminama per 2 - 4 d. d.Sportinė apranga su vardu.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.Užrašai - ilgalaikės termo spaudos būdu ant aprangos perkelti lipdukai. &nb..
21,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 758
Sportiniai marškinėliai su vardu. Personalizuoti vaikiški marškinėliaiMarškinėliai pagaminami per 2 - 4 d. d.Vardas atspausdintas ant priekio ir ant nugaros!Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant marškinėliuis klasei ar grupei taikomos ..
14,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 898
Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašuPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų užrašu - originali dovana jaunąjam kulinarui.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant  klasei ar grupei taikomos specialios kainos.Užrašai - il..
15,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 897
Personalizuota vaikiška prijuoste su varduPagaminama per 2 - 5 d. d.Vaikiška prijuostė su Jūsų  vaiko vardu - originali dovana jaunąjam kulinarui. Puikiai tiks kulinarinėms mokyklos pamokoms.Dėl individualaus užsakymo parašykite mums el. paštu info@lipdukai.eu.  Užsakant&n..
15,90€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)