Lipdukai.eu
Your Cart

Ženkliukai

Personalizuoti, prisegami ženkliukai pritaikyti kiekvienai progai!

Ženkliukų gamyba su vaikų vardais ar įstaigos logotipu. Ženkliukas su vaiko vardu - gera dovana rugsėjo 1-osios proga pigiai.

Kokybiški ženkliukai svarbiausios šventėms pamintėti - Lietuvos nepriklausomybės dieną, ar švenčiate Sausio 13-ąją, ar tiesiog siekiate užmegzti ryšius klasėje, mūsų pritaikomi ženkliukai bet kokiai progai padės išryškinti kiekvieną akimirką.

Įsegami ženkliukai su lietuvos heraldika - praktiškas simbolis mokykloje ar šeimoje kiekvienais metais minint svarbiausias šventes.

Susipažinkite su Lipdukai.eu kolekcija jau šiandien ir kiekvieną progą paverskite nepamirštama!

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 834
VARDINIAI ŽENKLIUKAIUžsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis  - 59 mm.Įvairūs ir žaismingi pirmoko vardo ženkliukai, tai puiki pagalba mokytojams ir vaikams įsiminti vieniems kitų vardus.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški metaliniai ženkliukai...
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 835
Ženkliukas - „AŠ MYLIU LIETUVĄ".Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis - 59 mm.Patriotinis ženkliukas su Lietuvos trispalve, valstybinei ar kitai jūsų šventei paminėti.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški ženkliukai;Metaliniai ženkliukai..
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 836
SAUSIO 13-ĄJĄ PAMINĖTI  ženkliukasUžsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis  - 59 mm.Įvairūs ir žaismingi pirmoko vardo ženkliukai, tai puiki pagalba mokytojams ir vaikams įsiminti vieniems kitų vardus.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški metaliniai ženkliukai...
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 838
Vardo ženkliukas pirmokui.Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis  - 59 mm.Įvairūs ir žaismingi pirmoko vardo ženkliukai, tai puiki pagalba mokytojams ir vaikams įsiminti vieniems kitų vardus.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški metaliniai ženkliukai...
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 839
TOLERANCIJOS SAVAITĖ Ženkliukai 59 mmUžsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis  - 59 mm.Įvairūs ir žaismingi pirmoko vardo ženkliukai, tai puiki pagalba mokytojams ir vaikams įsiminti vieniems kitų vardus.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški metaliniai ženkliukai...
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 840
Jūsų logotipas. Užsegami 25 mm ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 25 mm.Individualūs ir išskirtiniai Jūsų dizaino ženkliukai papuoš bet kokią šventę, renginį ar paminėjimą. Susikurk ženkliuką pats ir pasipuošk save ..
0,85€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 844
SPALVOTI ŽENKLIUKAI Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 d. d.Ženkliuko dydis  - 59 mm.Įvairūs ir žaismingi pirmoko vardo ženkliukai, tai puiki pagalba mokytojams ir vaikams įsiminti vieniems kitų vardus.PrivalumaiAukščiausios kokybės, vokiški metaliniai ženkliukai...
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1098
Jūsų logotipas. Užsegami/užmaunami ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 59 mm.Individualūs ir išskirtiniai Jūsų dizaino ženkliukai papuoš bet kokią šventę, renginį ar paminėjimą. Susikurk ženkliuką pats ir pasipuošk s..
2,90€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1099
Širdelė Valentino dienai. Užsegami 25 mm ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 25 mm.Individualūs ir išskirtiniai ženkliukai su širdimi papuoš meilės dienos šventę, renginį ar paminėjimą. PrivalumaiKainos ir koky..
0,85€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1100
Lietuvos heraldika. Užsegami 25 mm ženkliukai. Užsakymo atlikimo terminas 2 - 5 darbo dienų nuo apmokėjimo projekto patvirtinimo datos.Ženkliuko dydis - 25 mm.Individualūs ir išskirtiniai ženkliukai su Lietuvos heraldika papuoš bet kokią šventę, renginį ar paminėjimą. Susikurk ženkliuką pats ir pa..
0,85€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)