Lipdukai.eu
Your Cart

Drobės

Paveikslas ant drobės mokykloms ir darželiams

Siūlome įvairią, vizualiai stimuliuojančią ir mokomąją medžiagą, skirtą praturtinti klasės ar namų aplinką ir skatinti teigiamą mokymosi patirtį.

Pasaulio žemėlapiai ant drobės lietuvių kalba, kurie skatina smalsumą ir tyrinėjimą. Klasės taisyklės ant drobės, skatina mokinių bendradarbiavimą, pagarbą ir atsakomybę. Įkvepianti, motyvuojanti frazė ar citata ant drobės yra orginali ir vertinga dovana mokyklai ar darželiui išleistuvių, rugsėjo 1-osios ar Kalėdų proga. Vaikų susitarimai ant drobės, skatina teigiamą elgesį ir socialinį bei emocinį augimą, diegia empatijos ir atsakingų sprendimų priėmimo vertybes. Motyvaciniai paveikslai ant drobės, suteikia vaikams galimybę priimti iššūkius su atsparumu ir pasitikėjimu savimi.

Drobės pagalba yra kuriama įtrauki, edukuojanti ir įkvepianti mokymosi aplinka bei yra vertingi ištekliai pedagogams, tėvams bei mokiniams.

Didelių, individualių drobių su mokyklos vertybėmis ar himnu gamyba.

Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1040
Žemėlapis ant drobės - „Pilkas pasaulio žemėlapis“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Pilkas pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Ant kiekvieno pasa..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1041
Žemėlapis ant drobės - „Rožinis pasaulio žemėlapis“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Rožinis pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Tai galingas įr..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1042
Žemėlapis ant drobės - „Žalias pasaulio žemėlapis“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.„Žalias pasaulio žemėlapis“ - unikali, edukacinė priemonė lietuvių kalba mokymuisi namuose, mokykloje, kviečianti išmokti pasaulio žemynus, vandenynus. Tai galingas įrankis, skatinantis vai..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1043
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ Lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žemynus, vanden..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1044
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žem..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1045
Žemėlapis ant drobės - „Pasaulio žemėlapis su gyvūnais“ lietuvių kalba. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žem..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1046
Žemėlapis ant drobės - „Pilkas pasaulio žemėlapis su gyvūnais“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.dPaveikslas "Pilkas pasaulio žemėlapis su gyvūnais" ant drobės - ne tik sienų dekoracija, bet ir galingas edukacinis įrankis, kuris skatina mokinius pažinti pasaulio žemy..
75,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1047
Drobė - „Klasės taisyklės“. Natūrali drobė.Paveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės. Drobė "Šioje klasėje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!Privalumai Greitai..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1048
Drobė - „Šioje klasėje“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Šioje klasėje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!   ..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1050
Drobė - „Mūsų gimnazijoje“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 2 - 5 d. d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Mūsų gimnazijoje" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!Privalumai:Greitai ir pigiai a..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1051
Drobė - „Vaikų susitarimai“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Vaikų susitarimai" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!   ..
22,00€
Manufacturer: Lipdukai.eu Model: 1052
Drobė - „Vaikų elgesio susitarimai“. Natūrali drobėPaveikslas pagaminamas per 3 - 5 d.d.Praktiškas sprendimas nenorintiems klijuoti lipduko ant sienos. Mes pagaminsime paveikslą ant drobės.Drobė "Vaikų elgesio susitarimai" lengvai ir greitai gali būti perkeliama iš vienos vietos į kitą!&..
22,00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 15 (viso puslapių - 2)