Kategorijos
LAPUTĖS  Dekoraciniai lipdukai
Padidinti
LAPUTĖS <br> Dekoraciniai lipdukai
12.90 €
LAPUTĖS
Dekoraciniai lipdukai
* Dydžiai:Pasirinkite spalvą:

Dekoraciniai sienos lipdukai „Laputės“

Lipdukai pagaminami per 3 - 5 d.d.

Dydžiai:

2,5 cm x 8,4 cm - 45 vnt.

5,0 cm x 17,0 cm - 25 vnt.

Laputės - protingi gyvūnėliai, tad kuo jų bus daugiau aplink Jus - tuo gudresnis ir pats būsite! Suteikite pabodusioms namų sienoms naujo žavesio, jaukumo bei išskirtinumo. Laputės gali puošti tiek vaikų kambarius, tiek svetainę. Svarbiausia, kad mielomis laputėmis galite dekoruoti ne tik sienas, tačiau ir baldus! Juk net ir labai seni baldai nusipelnė antro šanso!

Žaismingi sienos lipdukai – laputės padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Prieš įsigyjant lipdukus pagalvokite, kokios kompozicijos norėsite. Pamėginkite kompoziciją nupiešti  tiesiog ant popieriaus lapo ar kompiuteryje. Padėliokite kelias kompozicijų variacijas ir sukurkite savo sienos raštą. Įvairių spalvų lipdukai ant sienos kambariui suteiks žaismingumo, vienos spalvos - juodi ar aukso spalvos lipdukai laputės, suteiks stilingą ir dabar madingą akcentą. Lipdukus galite klijuoti ne tik ant sienos bet ir ant baldų.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lipdukai lengvai pašalinami.
  • Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

 

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018