Kategorijos
Drugeliai Interjero lipdukai
Padidinti
4.99 € 3.99 €
Drugeliai
Interjero lipdukai

Interjero lipdukai dekoravimui - „Drugeliai“

Į komplektą įeina: 19 vnt. drugelių. 

Lipdukai suklijuoti ant lapo - 45,5 cm X 30 cm

Didžiausio drugelio matmenys:  6,5 cm X  6 cm

Mažiausio drugelio matmenys:  2,7 cm X  2,2 cm

Panorote atnaujinti namus – puiki išeitis sienų lipdukai drugeliai. Tai lipdukai, kurie tiks virtuvėje, svetainėje, vaikų kambaryje. Lipdukai drugeliai suteiks lengvumo, jaukumo, polėkio ir gaivos jūsų namams. Tereikia sumaniai juos nutupdyti. Kai už lango niūriai lyja lietus - drugeliai Jums kur kas labiau pakels nuotaiką ir leis plasnoti amžino pavasario ritmu. Lipdukai su drugeliais privers nusišypsoti kiekvieną kartą, kai tik pažiūrėsite į juos!

 Nepamirškite, kad šie lipdukai-drugeliai ne tik suteiks žavesio namams, bet padės užmaskuoti nedidelius defektus sienose – dėmeles, plyšius ir kt.

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Sienų lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018