Drugeliai interjere

Drugeliai interjere

Drugeliai interjere – ne vienadienis grožis

Tereikia išeiti į pievą ar pamiškę pasivaikščioti ir bemat sutiksime būrį margaspalvių drugelių. Jų šokis tarp gėlių ir žolynų visada prikausto žvilgsnį ir primena, kad trumputė, bet labai laukta vasara pagaliau įsibėgėjo. Tikriausiai nesurasime žmogaus, kuriam įvairiaspalviai, skirtingų dydžių ir margumo drugeliai neteiktų malonaus lengvumo pojūčio. Ir visai nesvarbu, kad daugelis jų tegyvena vos kelias dienas, mėnesį, ir vos nedaugelis rūšių visus metus, žiūrint į juos kvepia gyvenimu, norisi skristi, svajoti, mylėti.

Visai neseniai šie mieli vabzdžiai tapo paskutiniu mados klyksmu. Kur pažvelgsi ir ant suknelių, ir sijonų, ir kepuraičių, ir rankinių- visur drugeliai. Dar daugiau – atsirado galimybė šiuos nuostabius sutvėrimus pritaikyti interjere. Ir tai visai ne brangūs drugelių eksponatai, o sienų lipdukai. Puiku tai, kad jų yra įvairių : margaspalvių, juodų, netgi trimačių, kitaip 3D, tad derės jie bet kuriame interjere.

Sugalvokite idėją

Pirmiausia sugalvokite kur namuose norėtumėte matyti plevenančių drugelių šokį, nuspręskite ar dekoruosite jais tik vieną namų erdvę, o gal drugeliai apsigyvens ne tik ant sienų, bet ir kai kurių baldų, gėlių vazonų. Pasidarykite mini eskizus kaip ketinate juos suklijuoti, kokia formą ketinate išgauti, gal raidę, vardą ar frazę? Patikėkite tam nereikia būti dizaineriu ar mokėti piešti.

Galbūt drugeliai tarsi gūsis vėjo pakils koridoriuje ir pabirs į visus kambarius. O gal jie apsigyvens vieninteliame - drugelių princesės kambaryje? Juk visos mergaitės nori būti princesėmis!

Drugeliai gali netgi padėti surengti originalias piršlybas. Tereikia Jūsų mylimajai nematant iš šių nuostabių vabzdžių išdėlioti širdelę miegamajame ar tiesiog žodį „myliu“, ar net klausimą „tekėsi už manęs?“

Drugeliai gali papuošti tik tam tikras interjero detales, pavyzdžiui, gėlių vazonus, į antrąjį namo aukštą vedančius laiptus, ranktūrius, senų kėdžių atlošus...

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021