AITVARAS SU NUOTRAUKŲ RĖMELIAISSienų dekoracija/lipdukas
Padidinti
39.00 €
AITVARAS SU NUOTRAUKŲ RĖMELIAIS
Sienų dekoracija/lipdukas
* Dydžiai:
Pasirinkite spalvą:

Sienų dekoracija / lipdukas - „Aitvaras su rėmeliais“

Sienų lipdukai pagaminami per 3 - 5 d. d.

Lipduko išmatavimai:

  • 150 cm x 71 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 10 cm x 14 cm.
  • 200 cm x 95 cm, nuotraukų rėmeliai - lidpukai 14 cm x 19 cm.
  • 250 cm x 119 cm, nuotraukų rėmeliai - lipdukai 18 cm x 24 cm.

Nuo šiol nebereikės sukti galvos, kaip įrėminti gražiausias akimirkas. Vaikiškas lipdukas su aitvaru - tai originali, jauki interjero detalė vaiko kambario, vaikų žaidimų kambario sienoms dekoruoti. Tarsi iš lauko vėjo atpūstas aitvaras laiko rėmelius, į kuriuos įklijuokite vaiko/vaikų nuotraukas.

Gera idėja mokyklų arba darželių sienoms dekoruoti - patalpinkite į lipdukus - rėmelius vaikų nuotraukas arba piešinius ir papuoškite klasės sieną. 

Privalumai:

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lengvai pašalinamas.

Galite išsirinkti norimą spalvą ir dydį.  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
  • Klijuojant lipduką privaloma: gera nuotaika, kantrybė bei kruopštumas.
  • Lipdukas pagamintas iš aukščiausios kokybės matinio vinilo, ypač plonas, suteikia tapymo ant sienos efektą, be kraštelių.      

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Lipduko klijavimo video instrukcija

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  24 val.

3. Lipduką sudaro: ant pagrindo priklijuotas lipdukas ir perkėlimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami pridėtą lipduko klijavimo instrukciją.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2019