Naudingi patarimai renkantis sienų lipdukus

 Naudingi patarimai renkantis  sienų lipdukus

Puošiame namus sienų lipdukais

Jei vis dar nesugalvojat kaip atnaujinti namus, vaiko kambarį, kuo papuošti tuščias namų sienas ar paslėpti atsiradusius defektus siūlome išbandyti lipdukus ant sienos. Sienų puošimas lipdukais pasaulyje ne naujiena, o Lietuvoje žmonės dar tik atranda interjero lipdukus. Tai – paprastas, greitas ir nebrangus būdas suteikti namams išskirtinumo,  jaukumo bei pagyvinti namų, biuro, mokyklos ar vaikų darželio interjerą originaliais sprendimais.

Lipdukai pasižymi viena labai svarbia savybe – galite įgyvendinti beveik bet kokią savo viziją, nes jų gausus spalvų, formų, piešinių pasirinkimas. Prieš įsigydami lipduką iš anksto numatykite jam vietą savo namuose. Preliminariai pamatuokite, kokio dydžio lipdukas jums tinkamiausias.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis dekoro lipdukus

  • Reiktų  atkreipti dėmesį į tai, jog lipdukai  gali būti  – perklijuojami (PVC medžiaga) ir neperklijuojami (gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės matinį vinilą).
  • Kai kurių lipdukų klijavimas gali užtrukti vos keletą minučių, yra ir tokių, kuriuos dekoruojant ant sienos gali tekti pasitelkti kantrybę. Tai priklauso nuo lipduko dydžio ir detalių, iš kurių jis sudarytas, kiekio.
  • Atkreipkite dėmesį į lipduko išmatavimus pateiktus nuotraukose.
  • Neperklijuojamas lipdukas gali būti perkeliamas ant sienos visas iš karto, tuomet turėsite tokį rezultatą, koks pavaizduotas nuotraukoje, arba jį galima išskaidyti, sukarpyti ir užklijuoti atskiromis detalėmis, sukuriant savitą originalų dizainą.
  • Perklijuojami lipdukai dažniausiai būna suklijuoti atskiromis detalėmis ant pagrindo. Juos taip pat galima klijuoti kaip parodyta paveikslėlyje arba pasitelkti išmonę ir taip sukurti savitą piešinį.
  • Interjero lipdukai yra lengvai pašalinami nuo paviršių. Dažniausiai jie nepalieka jokių dėmių, nepažeidžia sienos, todėl interjero lipdukų pagalba galite atnaujinti savo namų interjerą keičiantis metų laikams, augant vaikams ar tiesiog nuotaikai.
  • Renkantis sienų lipdukus reikia žinoti, jog pasirinkę perklijuojamus, juos galėsite nuimti ir uždėti kitoje vietoje, jei kartais jau atliekant šiuos darbus nutarsite, jog jų vieta kitur. Neperklijuojamus lipdukus reikėtų rinktis atsakingiau, nes juos užklijavus nuimsite lengvai, tačiau jau antrą kartą nepanaudosite.
  • Visi lipdukai gali būti klijuojami ant sienų, baldų, stiklo, metalinių, dažytų ar lakuotų paviršių. Ant tapetų klijuoti nerekomenduojama, tačiau pirkėjų patirtis sako, kad jei tapetai neturi didelių reljefinių nelygimų, gali prilipti.

Vos pabaigus klijuoti lipdukus, namai tampa dar jaukesni, nes juos apsigyveno jūsų svajonė!

Jei neradote jums patinkančio ar tinkančio sienų lipduko, susisiekite su mumis ir mes sukursime jums individualų vinilinį sienų lipduką.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2021