Kategorijos
KALĖDINĖS DEKORACIJOS - LIPDUKAI
Padidinti
KALĖDINĖS DEKORACIJOS - LIPDUKAI
19.90 €
KALĖDINĖS DEKORACIJOS - LIPDUKAI

Kalėdinės dekoracijs  - lipdukai

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo:  90 cm X 60 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 144 cm X 82 cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

Kalėdas kuriame savo širdyse, ir savo namuose. Kad laukimo laikotarpis būtų jaukus ir geras puošiame savo namus. Traukiame iš spintų kasmet naudojamus  Kalėdinius papuošimus, tačiau vistiek norisi kažko naujo?

Kalėdinis sienų lipdukas - puikus, laikinas sprendimas atnaujinti pabodusį kambario interjerą. Puošdami sienas, veidrodžius, baldus, duris, langus ar kitus lygius paviršius dekoraciniais lipdukais jūs greitai sukursite išskirtinįą ir šventišką nuotaiką kambaryje.

Privalumai

  • Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
  • Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!

  • Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.

Jei sienų lipduką dovanosite, nepamirškite įsigyti ir šiltą sveikinimų atviruką. Pinigai, gauti už parduotus atvirukus, skiriami paramos ir labdaros fondui „Mamų unija“.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.

3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2022