ŽAIDIMAS „LABIRINTAS
Padidinti
139.00 €
ŽAIDIMAS „LABIRINTAS"
Lipdukas ant grindų
Dydžiai:


Žaidimas „Labirintas“. Lipdukas ant grindų.

Lipdukas pagaminamas per 2 - 5 d.d.

Lipduko dydis  160cm x 160 cm

 Žaidimas – pagrindinė priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikų veikla, o grindų lipdukas „Labirintas" patinka ir suaugusiems. Mokykloje, pertraukų metu vaikams būtina pajudėti. „Labirintas"  lavina loginį mąstymą, taip pat patenkina  saviraiškos, bendravimo, judėjimo poreikius.

Žaidimą galima žaisti keliais būdais:

1 variantas:

  • Vedėjas popieriaus lape nupiešia, kokiais langeliais žaidimo dalyviai turi išeiti iš labirinto, bet niekam nerodo. Jei žaidėjas užmina ant kito langelio, nei buvo sugalvojęs žaidimo vedėjas, reikia suploti ar sutrepsėti taip pranešant, kad padaryta klaida. Tuomet kitas žaidėjas pradeda labintą nuo pradžių – iš pradžių seka buvusio žaidėjo langeliais iki tos vietos, kur buvo suklysta, o po to turi pats rinktis kelią, kuriuo išeiti iš labirinto. Žaidimas lavina atmintį ir pastabumą, nes reikia įsidėmėti, kokiu keliu ėjo kiti žaidėjai, kad toliau nueitum pats.

2 variantas:

  • Jei žaidžia mažesni vaikai, vedėjas gali parodyti nupieštą kelią žaidėjam, o šie, po vieną,  mėgina jį pereiti nesuklydę. Jei suklydo, vedantysis suploja ar sutrepsi ir eina sekantis žaidėjas.

3 variantas:

  • Patys mažiausi žaidėjai gali pagal susitarimą šokinti arba pagal rodyklių kryptis arba pagal spalvas.

4 variantas:

  • Jūsų sugalvotas variantas.

Privalumai

  • Lengvai klijuojamas ir pašalinamas.
  • Lipdukas padengtas aukščiausios kokybės grindų laminatu.
  •  Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, rašykite mums info@lipdukai.eu ir pasistengsime pagaminti pagal Jūsų pageidavimus.

Dėmesio!

  • Nepatariama  lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
  • Klijuojant lipduką labai svarbu švariai nuvalyti paviršių ant kurio bus klijuojama.

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas.  

2. Patariama, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti ištiestą bent  24 val.

3. Lipduką sudaro: ant pagrindo priklijuotas lipdukas ir perkėlimo plėvelė. Ši plėvelė palengvina lipduko klijavimo procesą, todėl nesunkiai tai padarysite patys sekdami pridėtą lipduko klijavimo instrukciją.

Dėmesio!

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių  dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2020