Mergina su inkilėliu Interjero lipdukas
Padidinti
Mergina su inkilėliu<br> Interjero lipdukas
Mergina su inkilėliu<br> Interjero lipdukas
16.90 €
Mergina su inkilėliu
Interjero lipdukas

Interjero lipdukai –„Mergaitė su inkilėliu“

Pakuotėje lipdukai suklijuoti ant lapo: 60 cm X 90 cm

Suklijuoti ant sienos užima apie 172cm X 130cm (galima išdėstyti pageidaujamo pločio)

Sienų lipdukų pagalba, kurkite originalų interjerą patys, pakaks žiūrėti į niūrias sienas! Stilinga interjero detalė – „Mergaitė su inkilėliu“ suteiks mergaitės ar paauglės kambariui,  jaukumo bei žaismingumo. Interjero lipduko pagalba atnaujinsite norimą erdvę vos per kelias minutes.
Sienų lipdukas padės paslėpti sienoje atsiradusius įbrėžimus, nelygumus. Pabodus juos lengvai pašalinsite nuo paviršiaus ir pakeisite naujais lipdukais.

Privalumai
• Greitai ir pigiai atnaujintas interjeras.
• Lipdukai yra daugkartinio naudojimo. Lengvai nuimami, ant daugumos sienų nepalieka žymių, tačiau prieš klijuojant rekomenduojame išmėginti priklijuojant nedidelį plotą.

Dėmesio!
• Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių.
 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Sienų lipduko klijavimo instrukcija

1. Klijuokite ant bet kokio lygaus plokščio paviršiaus. Puikiai limpa ant lygiai dažytos ar dekoruotos sienos, baldų, durų ir kt. Prieš klijuodami įsitikinkite, jog paviršius yra švarus ir sausas. 
2. Nuklijuokite dekoraciją nuo lapo ir klijuokite Jūsų pasirinktoje vietoje.
3. Priklijavę sienų lipduką, perbraukite jį su plastmasine liniuote 45 laipsnių kampu, kad neliktų nelygumų ar oro burbuliukų.


Dėmesio!
Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurių dažai yra nusilupę, atšokinėją, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.
 

 +370 657 81186      info@lipdukai.eu

Laba diena, sveteli

Siekiu, kad Lipdukai.eu nebūtų vien tik elektroninė parduotuvė. Noriu, kad tai būtų jauki, šilta visų - mamų, tėčių, vaikučių - parduotuvė, kurioje visuomet stengsiuosi patarti, pagelbėti, pabendrauti.

Visos prekės elektroninėje parduotuvėje yra išbandytos mūsų šeimos, mums patikusios, bei pasiteisinusios todėl siūlome ir Jums.

Apsilankykite dažniau - čia Jūsų laukia naujovės!

Prisijunk prie mūsų!

Visos teisės saugomos
Lipdukai.eu © 2018